search
tell 09155154977
تولید ماشین آلات صنعتی تولید ماشین آلات صنعتی یکی از بزرگترین و رقابتی ترین بخش های اقتصاد تولیدی در دنیا است.
بازارهای پیشرو برای صادرات ماشین آلات ایالات متحده ، کانادا ، مکزیک ، چین ، آلمان و استرالیا ، ژاپن هستند. بریتانیا ، برزیل ، سنگاپور از 10 بازار صادراتی برتر در رده های بعدی قرار دارند.
در میان طیف گسترده ای از ماشین آلات تولید شده در ایالات متحده ، ماشین آلات ساختمانی ، تجهیزات موتور ، کنترل فرآیندهای صنعتی ، تجهیزات کشاورزی ، و مجموعه توربین ها و ژنراتورهای توربین منجر به صادرات ایالات متحده در سال 2018 شد.
صنایع ماشین آلات بسیاری از صنایع تولیدی و خدماتی دیگر فناوری ضروری و بسیار پیشرفته ای را ارائه می دهند. کنترل فرآیندهای صنعتی و سایر فن آوری های اتوماسیون ، کاربران نهایی را قادر می سازد تا بهره وری تجهیزات خود را به حداکثر برسانند. فروش انواع ماشین آلات با انواع خدمات پر ارزش و همچنین معماری ، مهندسی و لجستیک نیز همراه است.
ده ها هزار شرکت در دنیا ماشین آلات تولید می کنند. اکثریت این تولید کنندگان شرکت های کوچک و متوسط ​ هستند ، اما همچنین بسیاری از شرکت های بزرگ ، دولتی و مارک های نمادین نیز وجود دارند که در مقیاس جهانی تجارت می کنند.
نیروی انسانی زیادی در بخش تولید ماشین آلات شاغل هستند. دسته بندی های شغلی پیشرو شامل مونتاژ کننده های ، ماشین سازان ، جوشکارها ، سازندگان ابزارهای برقی و مهندسین مکانیک و سایر موارد هستند. تولید ماشین آلات صنعتی همچنین از مشاغل میلیون ها انسان دیگر در انواع صنایع تولیدی و خدماتی پشتیبانی می کند.
صنعت ماشین آلات ژاپن بازار ماشین آلات صنعتی دائما در حال رشد است. بین سالهای 2000 تا 2014 ، ارزش تولید جهانی ابزارهای تولیدی بیش از دو برابر از زیر 40 میلیارد دلار به بیش از 80 میلیارد دلار رسیده است. و این بازار روز به روز بین المللی تر می شود. مانند سایر صنایع ، آسیا به یکی از مهمترین بازارهای جهان تبدیل شده است.
با داشتن چین ، ژاپن و کره جنوبی در كنار آلمان و آمریكا ، سه کشور از پنج تولید كننده دستگاه در سال 2015 از آسیا هستند. سایر کشورها مانند تایوان یا ویتنام نیز در حال تبدیل شدن به تولیدکنندگان و خریداران مهم هستند.
با توجه به ژاپن ، آسیا همچنین یکی از توسعه یافته ترین بازارها است: صنعت ماشین آلات ژاپن به دلیل برندهای باکیفیت از شهرت جهانی برخوردار است.
نمای کلی صنعت در ژاپن حدود 200 سازنده ماشین آلات وجود دارد . برخی از معروف ترین مارک ها شامل DMG Mori Seiki ، Yamazaki Mazak ، Okuma و Fanuc هستند. در سال 2014 ، شش از 11 تولید کننده ابزار بزرگ ماشین آلات از نظر درآمد از ژاپن آمده اند : Amada Co. Ltd. ، Komatsu Ltd. ، DMG Mori Co. Ltd. ، Makino Milling Machine Co. Ltd. ، Jtekt Corp. و Okuma
ماشینهای آنها بخصوص در اروپا بسیار محبوب هستند. ایالات متحده نیز در حال تبدیل شدن به یک خریدار بزرگ ابزارهای ماشینی است: واردات از 8 میلیارد دلار در سال 2013 به 10 میلیارد دلار در سال 2015 افزایش یافته است ، در حالی که تولید ماشین آلات رو به کاهش است.

ظهور جهانی مصرف ابزارهای دستگاه فرصتی آشکار برای تولید کنندگان ژاپن است. به منظور رشد در بازار اروپا ، موری سیکی برای ایجاد DMG موری با تولید کننده آلمانی Gildemeister ادغام شده است.
شرکت Yamazaki Mazak همچنین به طور فعال در بازار اروپا فعالیت می کند. این شرکت ژاپنی در شش سال گذشته چهار مرکز تحقیقاتی را افتتاح کرده است: کاتوویتس در لهستان ، پراگ در جمهوری چک و دوسلدورف و لایپزیگ در آلمان. مازاک اعلام کرد افتتاح مرکز فناوری خود در مجارستان ، چهاردهمین دوره در اروپا است. در کل ، بازار اروپا 30 درصد از گردش مالی مازاک را تشکیل می دهد .
فانوک 65 درصد از سهم بازار جهانی در کنترل CNC در سراسر جهان داراست. این نمایندگی در بیش از 14 کشور اروپا وجود دارد و هم اکنون در حال توسعه بازار چین و کره جنوبی است.
قدرت قابل توجه بسیاری از شرکت ها در صنعت ماشین سازی ژاپن این است که آنها به دلیل سابقه طولانی در دانش ، علم عمیق دارند. به عنوان مثال Japan Steel Works Ltd. در سال 1907 تاسیس شد ، Yamazaki Mazak در سال 1919 ، موری سیکی تاریخچه خود را به سال 1948 باز می کند ، و Fanuc تا سال 1958.
ثبات سیگنال مایکروویو محققان انستیتوی ملی استاندارد و فناوری (NIST) از ساعتهای پیشرفته اتمی ، ردیاب های پیشرفته نور و ابزاری برای اندازه گیری و افزایش ثبات سیگنال مایکروویو به 100 برابر استفاده کرده اند. این یک گام بزرگ به سمت الکترونیک بهتر است تا انتشار دقیق تر زمان ، پیمایش بهتر ، ارتباطات مطمئن تر و تصویربرداری با وضوح بالاتر برای رادار و نجوم را نشان دهد. بهبود قوام سیگنال مایکروویو در یک بازه زمانی خاص به اطمینان از عملکرد مطمئن دستگاه یا سیستم کمک می کند.
این کار ثبات در حال حاضر فوق العاده ساعتهای اتمی آزمایشگاهی برش لبه را که در فرکانس های نوری کار می کنند به فرکانس های مایکروویو ، که در حال حاضر برای کالیبراسیون الکترونیک استفاده می شود ، منتقل می کند. سیستم های الکترونیکی قادر به شمارش مستقیم سیگنال های نوری نیستند ، بنابراین فن آوری و تکنیک های NIST بطور غیر مستقیم پایداری سیگنال ساعتهای نوری را به حوزه مایکروویو منتقل می کنند .
امواج نوری چرخه های کوتاه تر و سریع تری نسبت به سیگنال مایکروویو دارند ، بنابراین شکل های متفاوتی دارند. محققان هنگام تبدیل امواج نوری پایدار به مایکروویو ، فاز - زمان دقیق امواج را ردیابی کردند تا از یکسان بودن آنها اطمینان داشته باشند و نسبت به یکدیگر جابجا نشده باشند.
خطوط فرآوری مواد غذایی فرآوری مواد غذایی کار آسانی نیست ، در اینجا چند دستگاه وجود دارد که این کار را آسان تر می کنند.
آیا تا به حال فکر کرده اید که چگونه فرآوری مواد غذایی انجام میشود ؟ احتمالاً می دانید که غذاهای موجود در قفسه های بازار توسط افرادی با دستهای خالی تهیه نمی شود.
غذایی که در بازارها می بینیم چگونه ساخته می شود؟ چگونه آنها شکلات مورد علاقه ما ، کیکی را که همیشه می خریم یا بستنی که برای همیشه می خوریم آماده می کنند؟
در اینجا به چند شگفتی از پردازش که نحوه تهیه غذاها را به شما نشان می دهد میپردازیم.
1. تجهیزات تهیه کیک
بدون شک تعجب می کنید که کیک مورد علاقه شما در بازار چگونه تهیه می شود که هر بار یکسان است. خب ، جای تعجب نیست. با استفاده از این تجهیزات تکمیل کیک ، به راحتی می توانید همان کیک خوشمزه را در تمام مدت یکسان ایجاد کنید. بله ، ساختن همین کیک بدون اشتباه اگر توسط انسان ساخته شود دشوار است.
2. دستگاه ساخت انواع کالباس
با استفاده از این دستگاه تهیه کالباس پخته شده یا خشک بسیار ساده تر است. آنها به فرایندی طولانی نیاز دارند تا به شکلی که با آن آشنا شده اید درآیند اما با استفاده از این دستگاه آسان تر می شود و زمان کمتری نیز می یابد.
مبدل حرارتی صنعتی نگاهی به انواع مختلف مبدل حرارتی صنعتی
تبادلات گرمایشی صنعتی یکی از مؤلفه های مهم در بیشتر صنایع است. آنها در تنظیمات مختلفی استفاده می شوند و بیشتر آنها به روشی مشابه کار می کنند. آنها برای گرم کردن مواد و مایعات استفاده میشوند و می توانند به عنوان بخشی از سیستم گرمایش نصب شوند. در زیر ، ما به برخی از گزینه های موجود نگاه خواهیم کرد.

بخاریهای مکش
بخاریهای مکش شامل یک بسته نرم افزاری لوله ای هستند که درون یک پوسته نصب شده اند. پوسته از یک طرف بسته شده و از طرف دیگر باز است. آنها از انواع مایعات حرارتی به عنوان واسطه انتقال حرارت استفاده می کنند. برخی از این مایعات حرارتی شامل بخار و روغن داغ است. رسانه انتقال گرما انواع مواد مختلف آنها را از طریق یک مبدل حرارتی عبور می دهند.
بخاریهای مکش تمام مواد را در یک مخزن ذخیره نمی کنند. در عوض ، آنها فقط موادی را که از درون آنها جریان می یابد ، گرم می کنند.
آنها گزینه های خوبی برای صنایع و شرکت هایی هستند که از جریان مخزن و از طریق مبدل نیاز به گرم کردن مواد دارند.

بخاری های Bayonet
بخاری های Bayonet برای ساخت داخل مخازن ذخیره سازی ساخته شده اند. بخاری های Bayonet دارای چندین لوله کویل دار هستند که با مایعات داخل مخزن ذخیره در تماس هستند. آنها با انواع دیگر مبدل های حرارتی متفاوت هستند زیرا می توانند به جای موادی که از طریق آنها یا بیش از آنها جریان دارد ، تمام مواد موجود در مخزن ذخیره سازی را گرم کنند.
بخاری های Bayonet در صنعتهایی که به مبدل حرارتی نیاز دارند ، قادر به گرم کردن مقادیر زیادی از مواد هستند.

مبدلهای حرارتی پوسته و لوله
مبدلهای حرارتی پوسته و لوله کاربردهای زیادی دارند زیرا می توان از آنها برای گرم کردن طیف گسترده ای از مواد از جمله مایعات مبتنی بر آب و آسفالت استفاده کرد. آنها برای گرم کردن این مواد از بخار یا روغن داغ استفاده می کنند.
آنها دارای مبدل های لوله ای هستند و همانند بخاری های مکش با یک تفاوت کلیدی ساخته می شوند. به جای قرار گرفتن در داخل مخزن ذخیره سازی ، جایی که آنها مستقیماً با مواد گرم شده در تماس هستند ، آنها در خارج از مخزن ذخیره قرار می گیرند. این مبدل های حرارتی در جایی مناسب هستند که یک شرکت به یک مبدل حرارتی نیاز داشته باشد که فضای زیادی را در آن جای نگیرد و در آنجا فقط به مواد موجود در مبدل گرم شده نیاز داشته باشد.
توسعه هوش مصنوعی هدف نهایی بیشتر تحقیقات سطح بالای هوش مصنوعی ، توسعه هوش مصنوعی عمومی (GAI) است. در اصل ، آنچه ما می خواهیم یک ذهن مصنوعی است که می تواند همانند یک انسان عمل کند .
برخی محققان فکر می کنند Deep Learning راهی است برای دستگاههایی که مانند انسان فکر می کنند ، برخی دیگر معتقدند برای ایجاد " الگوریتم " لازم ، به یک ابزار کاملاً جدید احتیاج داریم و هنوز هم برخی دیگر فکر می کنند GAI احتمالاً غیرممکن است .
اما واقعیت موضوع این است که دانشمندان ارتباط آن را با مغز انسان یا هوشیاری که به هر چیز مربوط می شود درک نمی کنند. وقتی می فهمیم چگونه هوش و هوشیاری در مغز انسان پدیدار می شود ، ما فقط سطح خاکستری را مصرف میکنیم. تا آنجا که هوش مصنوعی پیش می رود ، به جای یک GAI ، همه ما در شبکه های عصبی و الگوریتم های هوشمندانه متصل هستیم. استدلال بر این دشوار است كه هوش مصنوعی مدرن تا به حال از هوش انسانی برخوردار بوده و حتی راهی برای آگاهی واقعی روبات ها نیز سخت تر خواهد بود. اما غیرممکن نیست.
در حقیقت ، هوش مصنوعی ممکن است از قبل آگاه باشد .
یوهانس کلینر ، ریاضیدان و فیزیکدان شون تال اخیراً یک مقاله تحقیقاتی در مورد ماهیت آگاهی را منتشر کرده اند که به نظر می رسد از نظر ریاضی بیانگر این است که جهان و همه چیز موجود در آن با آگاهی جسمی آغشته است.
در اصل مقاله این دوئل برخی از ریاضیات پشت یک نظریه محبوب به نام تئوری اطلاعات یکپارچه آگاهی (ITT) را مشخص می کند. می گوید همه چیز در کل جهان صفات آگاهی را تا حدی نشان می دهد.
این یک تئوری جالب است زیرا از این ایده حمایت می شود که آگاهی در نتیجه حالات جسمی پدیدار می شود. شما به دلیل توانایی خود در "تجربه" کارها آگاه هستید. به عنوان مثال ، یک درخت آگاه است زیرا می تواند نور خورشید را "حس" کند و به سمت آن خم شود. مورچه آگاه است زیرا مورچه مواد را تجربه می کند ، و روی آن می رود.
حافظه پیشرفته از مواد پیشرفته محققان با موفقیت روشی را برای تعویض ماده جدید بین دو حالت با ولتاژ مختلف و با سرعت بسیار زیاد و با دقت بسیار بالا نشان دادند.
مواد تشکیل دهنده فیزیکی دستگاه مورد نظر بطور قابل توجهی در برابر تأثیرات خارجی مانند میدان مغناطیسی مقاوم هستند. این واقعیت ها در کنار هم به معنای ایجاد دستگاه حافظه پر سرعت و ظرفیت بالا است. چنین حافظه پیشرفته از مواد پیشرفته ای بسیار کارآمد خواهد بود.
در سال 1929 ، فیزیکدان نظری هرمان ویل در حال بررسی معادله تازه مشتق شده دیراک بود که بسیاری از موارد را در فیزیک ذرات توصیف می کند و منجر به کشف پادماده شد. وی متوجه این معادله حاکی از وجود ذره ای بی جرم است که به عنوان فرمی Weyl معروف شد. این اعتقاد بر این بود كه ذره ابتدایی نوترینو بوده است.
تقریباً یک قرن بعد در سال 2015 سرانجام فرمال ویل در واقعیت کشف شد و در سالهای بعد ، فیزیکدانان نه تنها آن را درک می کنند بلکه کاربردهای بالقوه ای را نیز برای آن پیدا می کنند. تیمی از جمله محققان آزمایشگاه به سرپرستی استاد ساتروو ناکاتسوجی در انستیتوی فیزیک حالت جامد و گروه فیزیک در دانشگاه توکیو راهی برای استفاده از فرمینون های ویل برای ساخت دستگاه های پیشرفته حافظه پیدا کردند.
Tomino Higo ، معاون تحقیقات ، توضیح داد: "Spintronics كلمه ای است كه احتمالاً علاقه مندان به آینده فناوری را برانگیخته است. به طور گسترده ، این چیزی است كه می تواند بسیاری از كاركردهای الكترونیكی را در دستگاههای امروزی جایگزین كند.
وی گفت: "مدتی است که از مواد فرومغناطیسی ، آهنربا هایی که به طریقی آشنا رفتار می کنند ، برای کشف پدیده های اسپینترونیک استفاده شده است."
ضد مغزها مواد جالبی هستند زیرا آنها به محققان بسیاری از خواص مفید را ارائه می دهند که مواد فرومغناطیسی از آن استفاده می کنند ، اما به دلیل یک ترتیب خاص از اجزای تشکیل دهنده آنها ، کمتر در معرض میدان مغناطیسی خارجی قرار می گیرند.
این کار در هنگام کار به سمت دستگاههای حافظه فایده ای دارد ، زیرا صحت و استحکام از اهمیت بالایی برخوردار است ، اما این ترتیب ویژه همچنین باعث می شود تا دستکاری مواد در صورت لزوم سخت تر شود.
تأثیر طبیعت بر طراحی در اینجا به بررسی تعدادی از موارد تأثیر طبیعت بر طراحی انسانها در تکنولوژی های امروزی میپردازیم.
- طراحی قطار ژاپن
30 سال پیش قطار ژاپنی با مشکل روبرو شد. هنگامی که قطار پر سرعت تونل ها را طی می کرد ، قطار صدای بلند ایجاد می کرد ، که نه تنها مسافران و افرادی که در این نزدیکی زندگی می کردند بلکه زندگی حیوانات وحشی را نیز مختل می کرد. این مورد به دلیل ایجاد فشار هوا در مقابل قطار ایجاد شده بود. هنگامی که قطار وارد تونل شد ، هوای فشرده شده موج صوتی ایجاد کرد که مانند تیراندازی از تونل خارج می شد.
نیمی از کل خط Sanyo Shinkansen (از اوزاکا تا هاکاتا) از بخش های تونل تشکیل شده است ، بنابراین باید کاری انجام شود. مهندسین فکر کردند - آیا یک چیز زنده وجود دارد که تغییرات ناگهانی در مقاومت در برابر هوا را به عنوان بخشی از زندگی روزمره کنترل می کند؟ بله ، عقاب
مهندسین تصمیم گرفتند تا انتها و جلوی قطار را مجدداً طراحی كنند تا از شکل ظاهری منقار عقاب تقلید كند. نتایج عالی بود مهندس ارشد و محقق M.Kobayashi توضیح می دهد: "این شکل باعث شده تا سری 500 بتواند فشار هوا را به میزان 30٪ و مصرف برق 15٪ کاهش دهد ، حتی اگر سرعت نسبت به سری های قبلی 10٪ افزایش یافته باشد."
- فناوری پوست کوسه
آنها ممکن است وحشی و ترسناک باشند، این موجودات ظریف خود را با سهولت از درون آب می چرخانند و این به دلیل بافت بی نظیری پوستشان است. از دور آنها ممکن است براق و صاف به نظر برسند اما پوست آنها مانند شن و ماسه خشن است ، و از هزاران اتصال کوچک مینیاتوری تشکیل شده است. آب را به سمت پایین بدن کوسه فشار می دهند و به آنها کمک می کنند تا شکارچی سریع و کارآمد باشند.
شرکت تایر - Unir این ایده را در پیش گرفت و آن را بر روی لاستیک های خود اعمال کرد. این شرکت با افزودن شیارهای پوستی مانند پوست کوسه روی لاستیک خود قادر به تولید لاستیک هایی بود که از تلاطم مایع جلوگیری می کند و به سرعت آب را از زیر آنها بیرون می کشد. این امر به رانندگان این امکان را می دهد که بدون از دست دادن کنترل جاده های ماسه ای را طی کنند.
ترانزیستورهای نوری گروه های تحقیقاتی پیشرو در زمینه نانوفوتونیک در تلاشند تا مؤلفه های اصلی ترانزیستورهای نوری را برای رایانه های نوری آینده توسعه دهند.
این دستگاه ها به جای الکترون ، اطلاعات را با فوتون پردازش می کنند ، در نتیجه گرما را کاهش داده و سرعت کار را افزایش می دهد.
با این حال ، فوتون ها به خوبی با یکدیگر در تعامل نیستند و این یک مشکل بزرگ برای مهندسان میکروالکترونیک ایجاد می کند. گروهی از محققان دانشگاه ITMO ، بهمراه همكاران ، با ایجاد یك سیستم مسطح كه فوتونها را به ذرات دیگر وصل می كنند ، راه حل جدیدی را برای این مسئله ارائه داده اند ، كه این امر آنها را قادر می سازد تا با یکدیگر ارتباط برقرار كنند.
این اصل نشان داده شده در آزمایش آنها می تواند زمینه ای برای توسعه ترانزیستورهای نوری آینده فراهم کند. نتایج کار آنها در Light: Science & Applications منتشر شده است.
ترانزیستورها به لطف حرکت کنترل شده الکترونها کار می کنند. این رویکرد برای ده ها سال مورد استفاده قرار گرفته است ، اما اشکالاتی نیز دارد. اول ، وسایل الکترونیکی در هنگام انجام یک کار تمایل به گرم شدن دارند ، به این معنی که بخشی از انرژی به عنوان گرما هدر می رود و برای کارهای واقعی استفاده نمی شود. برای کنترل گرمایش ، دستگاه ها به عناصر ترکیبی مجهز شده اند ، بنابراین انرژی بیشتری را نیز هدر می دهند.
دوم ، دستگاه های الکترونیکی سرعت پردازش محدود دارند. برخی از این مسائل با استفاده از فوتون به جای الکترون قابل حل است. دستگاه هایی که برای رمزگذاری اطلاعات از فوتون ها استفاده می کنند ، گرمای کمتری تولید می کنند ، به انرژی کمتری نیاز دارند و سریعتر کار می کنند.
کامپیوتر کوانتومی IBM و Google در حال ایجاد یک کامپیوتر کوانتومی واقعاً مفید هستند. در اینجا چه چیزی باعث می شود رایانه های کوانتومی متفاوت از رایانه های عادی باشند و چگونه می توانند جهان را تغییر دهند.
محاسبات کوانتومی می تواند جهان را تغییر دهد. این می تواند دارو را دگرگون کند ، رمزنگاری را خراب کند و ارتباطات و هوش مصنوعی را متحول کند. شرکت هایی مانند IBM ، Microsoft و Google برای ساخت رایانه های کوانتومی قابل اعتماد در حال مسابقه هستند. چین میلیارد دلار سرمایه گذاری کرده است. به تازگی ، گوگل ادعا کرده است که به برتری کوانتومی دست یافته است - اولین باری که یک کامپیوتر کوانتومی از نسخه سنتی بهتر عمل کرده است. اما محاسبات کوانتومی چیست ؟ و این چطوری کار می کند؟
محاسبات کوانتومی چیست ؟
بیایید با اصول اولیه شروع کنیم. یک تراشه رایانه معمولی از بیت ها استفاده می کند. اینها مانند کلیدهای کوچک هستند که می توانند در حالت خاموش قرار بگیرند - که با صفر نشان داده شده است - یا در موقعیت خاموش - که توسط یکی از آنها نمایش داده می شود. هر برنامه ای که استفاده می کنید ، وب سایتی که از آنها بازدید می کنید و از عکسی که می گیرید در نهایت از میلیون ها از این بیت ها در برخی از ترکیب ها و صفر ها ساخته شده است.
این برای اکثر چیزها بسیار عالی است ، اما نحوه عملکرد جهان را منعکس نمی کند. در طبیعت ، همه چیز فقط روشن یا خاموش نیست. آنها نامشخص هستند. و حتی بهترین ابر رایانه های ما در برخورد با عدم قطعیت چندان خوب نیستند. این یک مشکل است. دلیل این است که ، در طول یک قرن گذشته ، فیزیکدانان کشف کرده اند که وقتی به مقیاس واقعاً کوچک می روید ، اتفاقات عجیب و غریب شروع می شود. آنها یک حوزه کاملاً جدید از علوم را برای تلاش و توضیح آنها توسعه داده اند. این مکانیک کوانتومی نامیده می شود.
مکانیک کوانتومی پایه و اساس فیزیک است که زیربنای شیمی است ، که پایه و اساس زیست شناسی است. بنابراین برای اینکه دانشمندان بتوانند هر یک از این موارد را به طور دقیق شبیه سازی کنند ، آنها به روش بهتری برای محاسبات نیاز دارند که بتواند عدم اطمینان را برطرف کند. کامپیوترهای کوانتومی را وارد کنید.
خودرو های سریع در جهان هیچ چیز به اندازه سرعت نفس گیر یک ماشین جذاب نیست. در مورد سرعت سریع خودروها چیزهای عجیب و غریب رضایت بخش است. این سرعت ها فقط یک نقطه عطف نیست بلکه پیشگام مهندسی نهایی خودرو است.
یک ویژگی خاص که مردم در یک ماشین به آن نگاه می کنند سرعت است. تعداد زیادی اتومبیل وجود دارد که در مقیاس ها بسیار بالا می روند ، اما ما می خواهیم بیشترین توجه را داشته باشیم. در اینجا لیستی از خودرو های سریع در جهان برای شما بررسی نماییم
استون مارتین :
بیایید لیست خود را با یک شرکت کننده از استون مارتین مشخص کنیم. این ماشین دارای موتور 7.3 لیتر با مشخصات V12 است. این نمونه مشخصات مشابه با نمونه های معمولی استون مارتین را دارد.
750 اسب بخار قدرت و 800 اسب بخار گشتاور را به اوج خود می رساند. دارای حداکثر سرعت 220 مایل در ساعت است و طی 3.5 ثانیه به سرعت صفر تا 60 مایل در ساعت می رسد. این وسیله نقلیه یک نسخه محدود است و در مجموع فقط 77 عدد از آنها را ساخته می شود.
پاگانی هورا :
یکی دیگر از سریع ترین خودروهای جهان محصولی از تولید کننده ایتالیایی است . این ماشین دارای موتور aV12 با قدرت توربو دوقلوی است که می تواند در طول اجرا حداکثر سرعت 230 مایل در ساعت را فراهم کند. قدرت اوج آن 730 اسب بخار است و گشتاور 738 اسب بخار قدرت را فراهم می کند.
Zenvo ST-1 :
یکی از سازندگان دانمارک است ، یکی از محبوب ترین ابرخودروها است. این موتور مجهز به موتور 6.8 لیتری V8 است که قدرت 1104 اسب بخار را در اختیار شما قرار می دهد. گشتاور آن 1050 پوند فوت است و می تواند به حداکثر سرعت 233 مایل در ساعت برسد. فقط در 8.9 ثانیه می تواند به سرعت 200 مایل در ساعت برسد.
خواندن ذهن توسط کامپیوتر هر وقت آزمایشگاه علوم اعصاب در دانشگاه کالیفرنیا مقاله جدیدی از تحقیقات را منتشر می کند ، همیشه یک یادآوری آشنا وجود دارد: اینکه او " فناوری خواندن ذهن " ایجاد کرده است یا می تواند "افکار شما را بخواند". او تنها نیست ، این عبارتی است که بیشتر تحقیقات مربوط به رابط های مغزی- رایانه و رمزگشایی گفتار را دنبال می کند.
آزمایشگاه چانگ - گفته که می خواهد به مردم اجازه دهد تا فقط با فکر کردن به کلمات پیام بدهند ، نه اینکه آنها را بر روی دکمه فشار دهید. تلفن ، نمونه ای از رابط مغز و کامپیوتر (BCI).
اما چانگ سعی نمی کند ذهن را بخواند. او در حال رمزگشایی گفتار در افرادی است که در غیر این صورت نمی توانند صحبت کنند. چانگ می گوید: "ما واقعاً در مورد خواندن افکار کسی صحبت نمی کنیم." "هر مقاله یا پروژه ای که ما انجام داده ایم متمرکز بر درک علوم پایه است که چگونه مغز توانایی کنترل ما در گفتگو و درک گفتار را دارد. اما نه آنچه ما فکر می کنیم نه افکار درونی". چنین تحقیقاتی می تواند پیامدهای اخلاقی مهمی داشته باشد ، اما به هر حال در حال حاضر واقعاً امکان پذیر نیست - و ممکن است هرگز چنین نباشد.
حتی رمزگشایی گفتار آسان نیست. آخرین مقاله وی در سال گذشته در طبیعت با هدف ترجمه سیگنالهای مغزی تولید شده توسط گفتار به کلمات و جملات خوانده شده با صدای بلند توسط یک دستگاه بود. هدف این است که برای کمک به افراد مبتلا به بیماری هایی مانند اسکلروز جانبی آمیوتروفیک جانبی (ALS) - یک بیماری پیشرونده عصبی پیشرونده که سلول های عصبی مغز و نخاع را تحت تأثیر قرار دهد.
وی می گوید: "این مقاله توانایی انجام فعالیت مغزی را در افرادی كه به طور عادی صحبت می كنند و از آن برای ایجاد سنتز گفتار استفاده می كند ، توصیف می كند - این خواندن افكار كسی نیست." "این فقط خواندن سیگنالهایی است که صحبت می کند."
نوع جدیدی از نور ماده " فوق پلانكیان " نوری را منتشر می كند كه از مرزهای قانون طبیعی فراتر می رود.
آیا می توان نوع جدیدی از نور در جهان ایجاد کرد؟ از اواخر قرن نوزدهم ، دانشمندان درک کرده اند که ، هنگام گرم شدن ، همه مواد در طیف قابل پیش بینی طول موج ساطع می کنند.
تحقیقاتی که امروز در گزارشهای علمی طبیعت منتشر شده است ماده ای را نشان می دهد که هنگام گرم شدن از خود ساطع می کند و به نظر می رسد فراتر از حد تعیین شده توسط آن قانون طبیعی است.
در سال 1900 ، ماکس پلانك برای اولین بار از نظر ریاضیاتی الگویی از تشعشع را تشریح كرد و در دوره كوانتومی با این فرض كه انرژی فقط در مقادیر گسسته وجود دارد ، به وجود می آورد.
درست همانطور که شومینه درخشان قرمز است ، افزایش گرما باعث می شود که همه مواد تابش شدیدتری را منتشر کنند ، با اوج طیف ساطع شده با افزایش گرما ، به طول موج های طولانی تر تغییر می کند. با رعایت قانون پلانک ، هیچ چیز نمی تواند تابش بیشتری را از یک شی فرضی که انرژی را به طور کامل جذب می کند ، ساطع کند.
ماده جدید کشف شده توسط شاون یو لین ، نویسنده اصلی و استاد فیزیک در انستیتوی پلی تکنیک Rensselaer ، با محدودیت قانون پلانک مخالف است ، با انتشار یک چراغ منسجم مشابه آنچه که توسط لیزرها یا LED ها تولید می شود ، منتشر می شود ، اما بدون ساختار گران قیمت مورد نیاز برای تولید انتشار آن فن آوری ها را تحریک می کند.
علاوه بر مطالعه طیف سنجی فقط در چاپ طبیعت گزارشهای علمی ، لین قبلا یک بررسی تصویر برداری منتشر شده در IEEE مجله فوتونیک . هر دو سنبله در تابشی در حدود 1.7 میکرون نشان می دهند ، که این قسمت تقریباً مادون قرمز طیف الکترومغناطیسی است.
مشاهده دیگر صفحات
1 2 3

عناوین خبرها

تولید ماشین آلات صنعتی صنعت ماشین آلات ژاپن ثبات سیگنال مایکروویو خطوط فرآوری مواد غذایی مبدل حرارتی صنعتی توسعه هوش مصنوعی حافظه پیشرفته از مواد پیشرفته تأثیر طبیعت بر طراحی ترانزیستورهای نوری کامپیوتر کوانتومی خودرو های سریع در جهان خواندن ذهن توسط کامپیوتر نوع جدیدی از نور بزرگتر شدن زمین زندگی در مریخ ابررسانایی توریم انجام محاسبات توسط امواج مغناطیسی لوازم جانبی عکاسی جایگزینی عینک ها با گوشی های هوشمند روش جدید برای اندازه گیری گرانش ابررسانایی توریم حذف نویز پس زمینه در گپ های ویدیویی بهترین ویژگی های پنهان آیفون و آیپد تولید پلیمرهای قابل تجزیه شبکه بی سیم 5G ساخت برگ مصنوعی تولید کننده کربن خنثی هوش مصنوعی و آینده انسانها کشف ماده جدید جذب کننده دی اکسید کربن ساخت مغز سیلیکون فناوری نوین کشاورزی جایگزین مناسب برای تهویه هوا کار در عصر هوش مصنوعی سیستم ذخیره سازی و بازیابی خودکار استفاده از اتوماسیون انبار انقلاب صنعتی 4 آغاز فروش Galaxy Fold نگهداری صحیح ماشین آلات صنعتی نمایشگر micro led سونی بهترین سیستم امنیتی خانگی طراحی کرم رباتیک برای کنترل سکته‌های مغزی
ما و همکارانمان با هم‌آفرینیِ یک مجموعه‌ اقتصادی پویا در زمینه‌ ی تولید انواع تجهیزات صنعتی علاوه بر کسب جایگاه مناسب به عنوان تولیدکننده دستگاه های صنعتی برتر در ایران ، به حوزه‌ی صادرات نیز ورود کرده‌ایم که از آن جمله می‌توان به صادرات به بیش از 30 کشور آسیایی ، اروپایی و آفریقایی اشاره کرد. هدایت را با اتکاء به دانش و تلاش‌های جوانان ایرانی شکل دادیم و با بهره‌ مندی از روحیه‌ی کارآفرینی و با هدف پیشرفت صنعت ماشین سازی در کشور ، این کسب‌وکار را گسترش دادیم و بر پایه استراتژی توسعه در تلاشیم هر ساله بر تعداد و کیفیت دستگاههای تولیدی افزوده شود.
اخبار
  • تولید دستگاه پاستوریزاسیون جهت خط رب و خیارشور
  • طراحی جدیدترین تجهیزات شستشوی انواع تره بار توسط ماشین سازی هدایت
  • باز طراحی دستگاه سورتینگ به جدیدترین سیستم ها
  • عرضه دستگاه مناسب برای خشک نمودن گوشت مرغ و ماهی
  • آموزش و مراحل خشک کردن میوه در مقالات قرار گرفت
مقاله