09155154977
منو
خروج
hedayat-logo
دستگاه خشک کن گیاهان دارویی
دستگاه خشک کن گیاهان دارویی
گروه صنعتی هدایت طراح و سازنده انواع

دستگاه خشک کن گیاهان دارویی

می باشد . خشک کن های ساخت شرکت هدایت توانایی خشک کردن تمامی گیاهان دارویی را دارا می باشند.
و به دلیل اینکه هر محصولی دارای رطوبت متفاوت از دیگری است بایستی در زمان و دما و تنظیمات مربوط به خود خشک شوندو این امر باعث میشود هر محصول به صورت جداگانه در

خشک کن گیاهان دارویی

قرار بگیرد.
تنظیمات مربوط به اینکه برای خشک کردن هر نوع گیاهان دارویی چه دما و زمانی بایستی تنظیم گردد ، تماما توسط کارشناسان شرکت به مشتریان عزیز آموزش داده می شود. لازم به ذکر است برای خشک نمودن گیاه دارویی مختلف هم مطابق با توضیحات بالا بایستی به صورت جداگانه هر نوع آن در خشک کن قرار بگیرد.
از طرف دیگر این محصول به دلیل اینکه به دمای بالا حساس می باشد و در صورت برخورد با دمای زیاد خاصیت دارویی خود را از دست میدهد. به همین منظور این دستگاه به گونه ای طراحی شده تا اسیبی به محصول مورد نظر وارد ننماید.
خشک کن گیاهان دارویی به نحوی عمل می نماید که با خشک نمودن انواع مختلف گیاه مانع از تغییر رنگ آن شود و بعد از خشک شدن توسط خشک کن دارای رنگ شفاف میباشد و کدر نمیگردد.
در گذشته سبزیجات به صورت سنتی و در زیر نور آفتاب خشک می گردید که به دلیل طولانی بودن این پروسه و در برخورد با هوا رنگ محصول به صورت کامل کدر می گردید.
این دستگاه خشک کن گیاهان دارویی در سایز های مختلف صنعتی و

خشک کن خانگی گیاهان دارویی

طراحی و تولید می گردند و در صورتی که شما در نظر دارید در منزل و به صورت خانگی و در ظرفیت پایین این کار را انجام دهید ، پیشنهاد ما به شما

خشک کن گیاهان دارویی خانگی

می باشد.
قیمت این خشک کن خانگی بسیار مناسب بوده و برای شروع به کار و بررسی وضعیت بازار گزینه خوبی به شمار می آید. نوع سوخت آن با توجه به انتخاب مشتری تعیین میگردد که میتوان از گاز , برق و یا گازوئیل استفاده نمود . همچنین لازم به ذکر است که میزان مصرف انرژی به میزان قابل توجه پایین و بهینه شده می باشد .
نصب و راه اندازی بصورت کاملا رایگان توسط کارشناسان شرکت انجام میشود . تمامی تولیدات شرکت دارای یکسال گارانتی و 10 سال

خدمات پس از فروش

میباشد که باعث آرامش خاطر مشتریان میگردد
جهت دریافت مشاوره و خرید دستگاه خشک کن میتوانید با شماره های 09155154977 و 05136512561 الی 3 تماس بگیرید و از دانش

متخصصان خبره

و با تجربه ی ما استفاده نمایید .
hint-underما و همکارانمان با هم‌آفرینیِ یک مجموعه‌ اقتصادی پویا در زمینه‌ ی تولید انواع تجهیزات صنعتی علاوه بر کسب جایگاه مناسب به عنوان تولیدکننده دستگاه های صنعتی برتر در ایران ، به حوزه‌ی صادرات نیز ورود کرده‌ایم که از آن جمله می‌توان به صادرات به بیش از 30 کشور آسیایی ، اروپایی و آفریقایی اشاره کرد. هدایت را با اتکاء به دانش و تلاش‌های جوانان ایرانی شکل دادیم و با بهره‌ مندی از روحیه‌ی کارآفرینی و با هدف پیشرفت صنعت ماشین سازی در کشور ، این کسب‌وکار را گسترش دادیم و بر پایه استراتژی توسعه در تلاشیم هر ساله بر تعداد و کیفیت دستگاههای تولیدی افزوده شود.