09155154977
منو
خروج
hedayat-logo

تجهیزات مورد نیاز برای خشک کردن میوه

دستگاه های لازم برای خشک کردن میوه

چه دستگاه هایی برای خط تولید میوه خشک نیاز است

یکی از سوالاتی که بسیار زیاد توسط مشتریان در زمان مشاوره پرسیده میشود این است که ،

دستگاه مورد نیاز برای تولید میوه خشک

چه میباشند ؟!؟
پاسخ به این سوال به صورت کامل در زیر شرح داده خواهد شد.
اگر قصد این را دارید که یک خط تولید داشته باشید که در آن میوه و سبزیجات را خشک نمائید در ابتدا بایستی به این نکته توجه کنید که چه میزان بودجه برای این کار دارید. تقزیبا همین یک مورد مشخص میکند که شما برای شروع راه اندازی این خط تولید به چه دستگاه هایی نیاز دارید .
اگر بودجه شما برای این کار محدود است ، برای شروع کار فقط می توانید دستگاه خشک کن میوه و دستگاه اسلایسر را خریداری نمائید.با این دو وسیله میتوانید کار برش محصول و خشک کردن آن را انجام دهید.
ولی اگر بودجه ای که در نظر گرفته اید بالا بوده و میتوانید خط مکانیزه و با نیروی انسانی کمتری داشته باشید.

دستگاه های لازم برای خشک کردن میوه

به صورت کامل به شرح ذیل میباشد:
دستگاه سورتینگ میوه - دستگاه شستشوی میوه و سبزی - اسلایسر - میوه خشک کن - دستگاه بسته بندی ( چاپ لیزری - گاز ازت و..)
خط ذکر شده توانایی انجام تمامی امور مربوط به خشک کردن میوه و صیفی جات را داراست.
تقریبا تمامی مراحل خشک کردن میوه را به صورت سنتی و با نیروی انسانی نیز میتون انجام داد مانند برش محصول - شستشو - بسته بندی و.. و حتی خشک کردن توسط آفتاب ... اما اگر قصد راه اندازی خط مکانیزه با توانایی تولید بالا را دارید به این تجهیزات مورد نیاز برای

خشک کردن میوه

احتیاج ضروری خواهید داشت.
از دیگر عواملی که شاید مانع از داشتن

خط تولید کامل

گردد فضای کارگاهی شما می باشد در صورتی که فضای محدودی دارید از دستگاه های زیر که به ترتیب اهمیت نوشته شده اند استفاده نمایید :
خشک کن - اسلایسر - بسته بندی - شستشو - سورتینگ - و....
گروه صنعتی هدایت از با سابقه ترین تولیدکنندگاه خط تولید میوه خشک در ایران و خاورمیانه می باشد که با دانش روز دنیا و با استفاده از جدیدترین استاندارد ها در زمینه خشک کردن محصولات توانسته ماشین آلاتی بروز و با قابلیت های بالا را طراحی و تولید نمایید.نصب و راه اندازی بصورت رایگان توسط کارشناسان شرکت انجام میشود . تولیدات شرکت دارای یکسال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش میباشد که باعث آرامش خاطر مشتریان میگردد .
جهت دریافت مشاوره و دستگاه میوه خشک کن میتوانید با شماره های 09155154977 و 05136512561 الی 3 تماس بگیرید و از دانش متخصصان خبره و با تجربه ی ما استفاده نمایید.
hint-underما و همکارانمان با هم‌آفرینیِ یک مجموعه‌ اقتصادی پویا در زمینه‌ ی تولید انواع تجهیزات صنعتی علاوه بر کسب جایگاه مناسب به عنوان تولیدکننده دستگاه های صنعتی برتر در ایران ، به حوزه‌ی صادرات نیز ورود کرده‌ایم که از آن جمله می‌توان به صادرات به بیش از 30 کشور آسیایی ، اروپایی و آفریقایی اشاره کرد. هدایت را با اتکاء به دانش و تلاش‌های جوانان ایرانی شکل دادیم و با بهره‌ مندی از روحیه‌ی کارآفرینی و با هدف پیشرفت صنعت ماشین سازی در کشور ، این کسب‌وکار را گسترش دادیم و بر پایه استراتژی توسعه در تلاشیم هر ساله بر تعداد و کیفیت دستگاههای تولیدی افزوده شود.