09155154977
منو
خروج
hedayat-logo

دستگاه خشک کن کشک

خشک کن کشک صنعتی
شرکت هدایت از برترین تولیدکنندگان انواع تجهیزات صنعتی در ایران میباشد
یکی از این تجهیزات که نقش اساسی در بسیاری شرکتهای فراوری را دارد دستگاه خشک کن بوده که برای از بین بردن رطوبت بسیاری از محصولات کاربرد دارد همینطور میتوان جهت تعیین میزان رطوبت خروجی محصول با تنظیم دستگاه بر روی دما و مدت زمان دلخواه خود ، محصول موردنظرتان را آنگونه که میخواهید دریافت نمایید.
از خشک کن میتوانید جهت خشک کردن بسیاری از مواد خوراکی استفاده نمود مانند : انواع میوه جات ، سبزیجات ، مواد پروتئینی مانند گوشت و مرغ و محصولات دیگری مانند سیب زمینی و بسیاری از از مواد غیر خوراکی مانند کودها استفاده نمود.
یکی دیگر از موادغذایی که برای خشک کردن آن از این نوع ماشین آلات استفاده میشود کشک می باشد. دستگاه

خشک کن کشک

دارای ویژگی های خاصی میباشد و با استفاده از تنظیمات مخصوص به خود این محصول را با بهترین کیفیت تولید مینماید.
کشک با توجه به نوع بافت حساس آن در صورتی که در دمای مناسب قرار نگیرد ترک خورده و خرد میشود در گذشته از نور افتاب جهت خشک نمودن کشک استفاده میشد که هم بهداشتی نبود و هم از لحاظ صرف زمان نیز بسیار طولانی بود که در آخر کیفیت مناسبی از این نوع کشک انتظار نمیرفت ، اما امروزه این پروسه توسط دستگاه خشک کن کشک صورت میگیرد که از نظر زمان و بهداشتی بودن آن بسیار عالی بوده و برای تولیدکنندگان کشک در ظرفیت های بالا بسیار مناسب میباشد .
کشک از محصولاتی است که از قدیم در بسیاری از غذاهای ایرانی مانند کشک بادمجان و انواع آش مورد استفاده قرار میگیرد .جهت تولید کشک مرغوب درجه یک بایستی از

دستگاه خشک کن کشک صنعتی

استفاده نمود تا ممورد پسند مشتریان قرار بگیرد.
انواع مدل مختلف این ماشین الات به صورت ذیل است:
کابینتی – نواری – تونلی و...

خشک کن کشک صنعتی

دارای یکسال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد همچنین شرکت هدایت جهت رضایت مشتریان نصب و راه اندازی و آموزش این دستگاه را به صورت رایگان انجام میدهد.
جهت دریافت مشاوره

درباره خشک کن

کشک میتوانید با شماره های 09155154977 و 05136512561 الی 3 تماس بگیرید و از دانش

متخصصان خبره

و با تجربه ی ما استفاده نمایید .
hint-underما و همکارانمان با هم‌آفرینیِ یک مجموعه‌ اقتصادی پویا در زمینه‌ ی تولید انواع تجهیزات صنعتی علاوه بر کسب جایگاه مناسب به عنوان تولیدکننده دستگاه های صنعتی برتر در ایران ، به حوزه‌ی صادرات نیز ورود کرده‌ایم که از آن جمله می‌توان به صادرات به بیش از 30 کشور آسیایی ، اروپایی و آفریقایی اشاره کرد. هدایت را با اتکاء به دانش و تلاش‌های جوانان ایرانی شکل دادیم و با بهره‌ مندی از روحیه‌ی کارآفرینی و با هدف پیشرفت صنعت ماشین سازی در کشور ، این کسب‌وکار را گسترش دادیم و بر پایه استراتژی توسعه در تلاشیم هر ساله بر تعداد و کیفیت دستگاههای تولیدی افزوده شود.