خشک کن کشک محصولات
خشک کن کشک صنعتی
شرکت هدایت از برترین تولیدکنندگان انواع تجهیزات صنعتی در ایران میباشد
یکی از این تجهیزات که نقش اساسی در بسیاری شرکتهای فراوری را دارد دستگاه خشک کن بوده که برای از بین بردن رطوبت بسیاری از محصولات کاربرد دارد همینطور میتوان جهت تعیین میزان رطوبت خروجی محصول با تنظیم دستگاه بر روی دما و مدت زمان دلخواه خود ، محصول موردنظرتان را آنگونه که میخواهید دریافت نمایید.
از خشک کن میتوانید جهت خشک کردن بسیاری از مواد خوراکی استفاده نمود مانند : انواع میوه جات ، سبزیجات ، مواد پروتئینی مانند گوشت و مرغ و محصولات دیگری مانند سیب زمینی و بسیاری از از مواد غیر خوراکی مانند کودها استفاده نمود.
یکی دیگر از موادغذایی که برای خشک کردن آن از این نوع ماشین آلات استفاده میشود کشک می باشد. دستگاه

خشک کن کشک

دارای ویژگی های خاصی میباشد و با استفاده از تنظیمات مخصوص به خود این محصول را با بهترین کیفیت تولید مینماید.
کشک با توجه به نوع بافت حساس آن در صورتی که در دمای مناسب قرار نگیرد ترک خورده و خرد میشود در گذشته از نور افتاب جهت خشک نمودن کشک استفاده میشد که هم بهداشتی نبود و هم از لحاظ صرف زمان نیز بسیار طولانی بود که در آخر کیفیت مناسبی از این نوع کشک انتظار نمیرفت ، اما امروزه این پروسه توسط دستگاه خشک کن کشک صورت میگیرد که از نظر زمان و بهداشتی بودن آن بسیار عالی بوده و برای تولیدکنندگان کشک در ظرفیت های بالا بسیار مناسب میباشد .
کشک از محصولاتی است که از قدیم در بسیاری از غذاهای ایرانی مانند کشک بادمجان و انواع آش مورد استفاده قرار میگیرد .جهت تولید کشک مرغوب درجه یک بایستی از

دستگاه خشک کن کشک صنعتی

استفاده نمود تا ممورد پسند مشتریان قرار بگیرد.
انواع مدل مختلف این ماشین الات به صورت ذیل است:
کابینتی – نواری – تونلی و...

خشک کن کشک صنعتی

دارای یکسال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد همچنین شرکت هدایت جهت رضایت مشتریان نصب و راه اندازی و آموزش این دستگاه را به صورت رایگان انجام میدهد.
جهت دریافت مشاوره

درباره خشک کن

کشک میتوانید با شماره های 09155154977 و 05136512561-3 تماس بگیرید و از دانش

متخصصان خبره

و با تجربه ی ما استفاده نمایید .
ما و همکارانمان با هم‌آفرینیِ یک مجموعه‌ اقتصادی پویا در زمینه‌ ی تولید، فروش خشک کن میوه و انواع تجهیزات صنعتی علاوه بر کسب جایگاه مناسب در ایران ، در سال‌های اخیر، به حوزه‌ی صادرات نیز ورود کرده‌ایم که از آن جمله می‌توان به صادرات به بیش از 30 کشور آسیایی ، اروپایی و آفریقایی اشاره کرد. هدایت را با اتکاء به دانش و تلاش‌های جوانان ایرانی شکل دادیم و با بهره‌ مندی از روحیه‌ی کارآفرینی و با هدف پیشرفت صنعت ماشین سازی در کشور ، این کسب‌وکار را گسترش دادیم و بر پایه استراتژی توسعه در تلاشیم هر ساله بر تعداد و کیفیت دستگاههای تولیدی افزوده شود.
اخبار
مقاله