09155154977
منو
خروج
hedayat-logo

دستگاه خشک کن کارگاهی

خشک کن کارگاهی
برای شروع راه اندازی یک خط تولید کامل چیپس میوه و سبزیجات خشک شده در ابتدا بایستی ظرفیت تولید روزانه خود را با توجه به مکانی که در اختیار دارید و همچنین بودجه ی مورد نظر خود تعیین نمایید.
برای انتخاب خش کن در ظرفیت مورد نظر بایستی ابعاد دستگاه و سینی ها و تعداد سینی ها را مورد بررسی قرار دهید.
به طور کلی میتوان درایر ها را از نظر ظرفیت آنها در دسته بندی های زیر قرار داد:
  • خشک کن خانگی
  • دستگاه خشک کن نیمه کارگاهی

  • دستگاه خشک کن کارگاهی
  • درایرهای صنعتی
که البته لازم به ذکر میباشد که هرکدام از این سطوح تولید و ظرفیت های مختلف در رنج خاصی قرار میگیرند . برای مثال ، خشک کن های خانگی از 30 تا 100 کیلو و یا حتی بیشتر در نظر گرفته میشود . و یا دستگاه خشک کن کارگاهی را میتوان بین 300تا 700 کیلو ورودی محصول تعریف نمود.
بیشتر اوقات مشتریانی که در منزل و بصورت خانگی قصد راه اندازی این خط تولید را دارند دستگاه

خشک کن نیمه کارگاهی

را انتخاب مینمایند. دلیل آن این میباشد که علاوه بر اینکه ظرفیت بیشتری نسبت به درایر های خانگی دارند ، از افزایش قیمت قابل توجهی نسبت به نوع خانگی آن برخوردار نیستند و میتوان با بودجه کمی آن ها را خریداری نمود.
پیشنهاد ما نیز به مشتریان گرامی همین است که در صورتی که از لحاظ فضا و مکان دارای محدودیت خاصی نیستند حتما سعی نمایند که خشک کن با ظرفیت بالاتری نسبت به نیاز امروز خود خریداری نمایند زیرا در صورت افزایش سفارشات و تولید بیشتر نیاز به خرید یک دستگاه دیگر پیدا میکنند که در آن صورت امکان نداشتن فضای بیشتر برای دو دستگاه بسیار محتمل خواهد بود . برای کسانی که قصد

راه اندازی خط تولید میوه خشک با ظرفیت متوسط

دارند بهترین انتخاب دستگاه

خشک کن کارگاهی

میباشد که بیشتر به صورت کابینتی تولید میگردد.
همچنین دارای یکسال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش بوده و راه اندازی و نصب و آموزش به صورت رایگان انجام می گردد.
جهت دریافت مشاوره میتوانید با شماره های 09155154977 و 05136512561 الی 3 تماس بگیرید و از دانش

متخصصان خبره و با تجربه

ی ما استفاده نمایید .
hint-underما و همکارانمان با هم‌آفرینیِ یک مجموعه‌ اقتصادی پویا در زمینه‌ ی تولید انواع تجهیزات صنعتی علاوه بر کسب جایگاه مناسب به عنوان تولیدکننده دستگاه های صنعتی برتر در ایران ، به حوزه‌ی صادرات نیز ورود کرده‌ایم که از آن جمله می‌توان به صادرات به بیش از 30 کشور آسیایی ، اروپایی و آفریقایی اشاره کرد. هدایت را با اتکاء به دانش و تلاش‌های جوانان ایرانی شکل دادیم و با بهره‌ مندی از روحیه‌ی کارآفرینی و با هدف پیشرفت صنعت ماشین سازی در کشور ، این کسب‌وکار را گسترش دادیم و بر پایه استراتژی توسعه در تلاشیم هر ساله بر تعداد و کیفیت دستگاههای تولیدی افزوده شود.