خشک کن هدایت
گروه صنعتی هدایت

تولید کننده برتر ماشین آلات صنعتی در ایران
طراح و سازنده مدرن ترین دستگاه های خشک کن در جهان

hedayat-logo
topic

دستگاه خشک کن انگور

دستگاه خشک کن انگور
گروه صنعتی هدایت تولیدکننده ماشین آلات خشک کن انواع مواد غذایی با بهترین کیفیت میباشد. یکی از دستگاه های بسیار جالب و قدرتمند ساخته شده توسط این مجموعه ، دستگاه های تولید کشمش یا همان خشک کن های انگور میباشند. در حال حاضر بسیاری از تولیدی های کشمش در ایران از خشک کن های بی نظیر گروه هدایت جهت تولید انواع کشمش استفاه می نمایند.
حال شاید برایتان سوال باشد که دلیل برتری ماشین های درایر هدایت به نسبت سایر رقبا در چه مواردی میباشد؟ در ادامه به طور کامل به این مبحث میپردازیم. در ابتدا بهتراست انواع دستگاه های مناسب برای این کار را که توسط این مجموعه طراحی و تولید شده است را به طور مختصر معرفی نمائیم:

خشک کنهای انگور را میتوان براساس ظرفیت ، نوع سیستم عملکردی آنها و بسیاری از مواد دیگر دسته بندی نمود. اگر بخواهیم این ماشین ها را براساس ظرفیتشان دسته بندی کنیم ، در دو دسته زیر قرار میگیرند:

-

خشک کن انگور صنعتی

:
خشک کن های صنعتی از ظرفیت های بسیاربالایی برای خشک کردن حجم زیادی انگور در طول روز برخوردار هستند . این دستگاه ها در ظرفیت های 500 کیلوگرم تا 5 تن تولید میشوند و مناسب برای کارخانجات و یا کارگاه های تولیدی بزرگ هستند که از فضا و بودجه ی مناسبی برخوردار هستند. دستگاه خشک کن انگور از نوع صنعتی دارای مکانیزم های مختلفی برای خشک کردن محصول هستند که در ادامه بیشتر در مورد آنها صحبت خواهیم کرد. با توجه به اینکه اکثر تولیدکنندگان کشمش در ایران حجم بالایی از انگور را خشک مینمایند از این مدل از خشک کن استفاده میکنند ، تا به راحتی جوابگوی سفارشات و حجم بالای تولیدات آنها باشد.

-

خشک کن انگور خانگی

:
این دستگاه ها همانطور که از نامش مشخص است برای تولید کشمش در منازل مناسب است و ابعاد آنها و همین طور میزان ظرفیت تولیدی آنها به صورتیست که برای ایجاد یک شغل در منزل بکار میرود و با خرید این دستگاه براحتی می توانید با یک بودجه ی بسیار پایین ، یک تولیدی کوچک کشمش در خانه ی خود داشته باشید. البته نکته ای که باید به آن اشاره شود اینست که کیفیت کشمش تولید شده توسط این دستگاه با دستگاه های صنعتی تفاوتی نداشته و تفاوت اصلی آنها در ظرفیت تولیدیشان می باشد.

حال که با انواع دستگاه خشک کن انگور از لحاظ ظرفیت آشنا شدید ، بهتراست انواع مختلف آن از لحاظ سیستم عملکرد و مکانیزم های مختلف را نیز بشناسید.
این دستگاه ها به صورت حرارتی بوده و برای خشک کردن انگورها از حرارت ایجاد شده توسط مشعل استفاده میگردد . برای اینکه این حرارت در تمام فضای دستگاه یکسان باشد لازم است تا در کل کابین به گردش دربیاید برای انجام این کار از مشعل های پر قدرت در درون دستگاه استفاده می شود.

دستگاه های درایر انگور در مدل صنعتی به صورت های زیر تولید میشوند:


-

خشک کن انگور تونلی

:
این دستگاه ها که به خشک کن های پیوسته یا کانتینیوس نیز معروف هستند ، از ظرفیت بالایی برخوردار هستند که در بعضی از موارد به صورت نواری تولید میشوند. از ویژگی خوب این دستگاه سرعت مناسب خشک کردن محصولات و همچنین خروجی بسیار با کیفیت آن می باشد. بسیاری از کارخانجات بزرگ برای خشک کردن انگور ، این دستگاه را انتخاب می نمایند که دلیل آن حجم بالای تولیدات آن است.

-

خشک کن انگور کابینتی

:
در بین انواع خشک کن انگور صنعتی ، این مدل طرفداران بسیاری دارد که دلیل آن حجم کوچک تر به نسبت دستگاه های تونلی و همین طور قیمت پایین تر آنها میباشد. دستگاه های کابینتی مرسوم ترین نوع خشک کن های صنعتی در ایران هستند . شما میتوانید به جای خرید یک دستگاه بزرگ تونلی ، چند دستگاه کابینتی خریداری نمایید و به راحتی آنها را در نقاط مختلف کارگاه خود قرار دهید.

در این دستگاه ها به جای نوار در حال حرکت از سینی ها ی نسوز استفاده می شود و محصول درون سینی ها قرار داده میشوند. لازم به ذکر است که خشک کن انگور خانگی نیز از همین درایر های کابینتی بوده و فضای بسیار کمی نیاز دارند.

ویژگی های یک خشک کن انگور مناسب :


- دارای سیستم سیرکوله مناسب باشد تا تمامی انگور ها به طور کامل و همزمان از حرارت موجود در دستگاه بهره ببرند و در یک زمان ، کل محصولات داخل دستگاه خشک شوند.
- جنس بدنه ی آنها از گالوانیزه و یا استیل بوده و در ساخت بدنه از چندین لایه ورق همراه با عایق استفاده شده باشد.
- جنس سینی ها بهتر از پلی اتلین های نسوز و یا استیل باشد تا از لحاظ بهداشت ، تغییر بر روی محصول ایجاد ننماید.
- حتما دارای گارانتی معتبر باشد ، تا بعد در صورتی که برای دستگاهتان مشکلی بوجود آمد ، بتوانید به سرعت خط تولید خود را راه اندازی نمائید.
- قطعاتی که درون دستگاه بکار می رود خود میتواند موجب ایجاد تغییرات قیمتی واضحی شود به همین دلیل در هنگام خرید فقط به قیمت دستگاه توجه ننمایید بلکه قطعات بکار رفته در آن را نیز مورد بررسی قرار دهید.
ماشین آلات ساخته شده در گروه صنعتی هدایت دارای یکسال گارانتی و خدمات پس از فروش حرفه ای می باشد که مشتریان میتوانند با خیال راحت از دستگاه خریداری شده استفاده کرده و محصولاتی با بالاترین کیفیت را تولید نمایند.
یک نکته که لازم است درباره این خشک کن ها بدانید اینست که این دستگاه ها برای خشک کردن سایر مواد غذایی نیز بکار برده میشوند و کیفیت سایر محصولاتی که با این ماشین صنعتی خشک شوند نیز بسیار عالی می باشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با همکاران ما در واحد فروش تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید . همچنین می توانید قیمت خشک کن انگور تونلی و سایر ماشین آلات مشابه را دریافت نمایید. شماره های تماس

09155154977 و 05136512561 الی 3