09155154977
منو
خروج
hedayat-logo

دستگاه خشک کن غذای دام

خشک کن غذای دام
دستگاه های خشک کن کاربردهای وسیعی در خطوط تولید فرآوری انواع محصولات دارند.
میتوان گفت این ماشین آلات دارای این توانایی هستند که علاوه بر خشک نمودن انواع میوه و سبزیجات و تمامی صیفی جات ، مناسب خشک نمودن محصولات پروتئینی مانند گوشت و مرغ و ماهی و ... هستند.
از این درایرها می توان به عنوان دستگاه

خشک کن غذای دام

استفاده نمود.
در بسیاری از مواقع مشتریان برای

خشک کردن غذای دام

های خود نیاز به یک دستگاه دارند که این عملیات را برایشان انجام دهد و برای سرعت بخشیدن به این امور و همچنین داشتن غذای دام با کیفیت بهتر نیاز به یک دستگاه خشک کن غذای دام دارند
لازم به ذکر می باشد که این دستگاه توانایی خشک کردن انواع مختلف محصولات غذایی و غیر غذایی را داراست. دستگاه مذکور قابلیت تنظیم دما را داشته و همچنین میتوان با مشخص کردن یک مدت زمان برای آن در زمان مقرر به خاموش کردن دستگاه اقدام نمود.
میزان رطوبت محصولات و رطوبت موجود در دستگاه مشخص و قابل تنظیم کردن میباشد.جنس بدنه از گالوانیزه بوده و بسیار مقاوم است . جهت تولید دما در دستگاه از یک مشعل با قدرت بالا استفاده میگردد که با توجه به نیاز مشتریان میتوان دستگاه را برقی و یا گازوئیلی نیز تولید نمود.
انواع مدل مختلف این تجهیزات به صورت ذیل است:
کابینتی – نواری – تونلی و...
خشک کن غذای دام با یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش بوده همچنین شرکت هدایت جهت رضایتمندی مشتریان نصب و راه اندازی و آموزش را به صورت رایگان انجام میدهد.
جهت دریافت

مشاوره درباره خشک کن

میتوانید با شماره های 09155154977 و 05136512561-3 تماس بگیرید و از دانش

متخصصان با تجربه

و خبره ما استفاده نمایید .
hint-underما و همکارانمان با هم‌آفرینیِ یک مجموعه‌ اقتصادی پویا در زمینه‌ ی تولید انواع تجهیزات صنعتی علاوه بر کسب جایگاه مناسب به عنوان تولیدکننده دستگاه های صنعتی برتر در ایران ، به حوزه‌ی صادرات نیز ورود کرده‌ایم که از آن جمله می‌توان به صادرات به بیش از 30 کشور آسیایی ، اروپایی و آفریقایی اشاره کرد. هدایت را با اتکاء به دانش و تلاش‌های جوانان ایرانی شکل دادیم و با بهره‌ مندی از روحیه‌ی کارآفرینی و با هدف پیشرفت صنعت ماشین سازی در کشور ، این کسب‌وکار را گسترش دادیم و بر پایه استراتژی توسعه در تلاشیم هر ساله بر تعداد و کیفیت دستگاههای تولیدی افزوده شود.