09155154977
منو
خروج
hedayat-logo

دستگاه خشک کن ماهی

دستگاه ماهی خشک کن
گروه صنعتی هدایت تولید کننده انواع ماشین آلات صنعتی و نیمه صنعتی میباشد .یکی از این دستگاه ها که در صنعت تولید و فراوری مواد غذایی مورد استفاده قرار میگیرد دستگاه

خشک کن ماهی

می باشد.
همانطور که از نام

دستگاه ماهی خشک کن

پیداست جهت خشک نمودن انواع ماهی مورد استفاده قرار میگیرد که در زمان گذشته این کار توسط خشک کردن در زیر نور خورشید صورت میگرفت که علاوه بر بهداشتی نبودن آن ، زمان بسیار زیادی نیز میبرد.
میتوان از خشک کن ماهی برای خشک نمودن سایر مواد غذایی نیز استفاده نمود .میزان حرارت و رطوبت و زمان خشک شدن محصولات مختلف در دستگاه کاملا متفاوت بوده و این مورد به طور کامل برای مشتریان عزیز شرح داده میشود تا بتوانند تولیدات با کیفیت و درجه یک داشته باشند. شرکت هدایت با داشتن مهندسان مجرب برترین دستگاه را جهت تولید ماهی خشک طراحی و تولید نموده است.
از علل خشک کردن ماهی نگهداری آن به مدت طولانی تری است همچنین با این کار امکان پودر نمودن آن نیز مهیا میگردد. تولید ماهی خشک به این روش سبب بهتر ماندن مواد تغذیه ای آن می شود.
موارد مصرف ماهی خشک شده :
  • تهیه غذای دام
  • خوراک پرندگان
  • برای تهیه طعام میگوها
  • تولید کود
  • مصارف خوراکی
سبد های به کار رفته در این ماهی خشک کن از جنس استیل یا پلی اتیلن نسوز بوده که کاملا بهداشتی میباشند. ابعاد دستگاه و ظرفیت آن با توجه به سفارش مشتریان تعیین می گردد . برق مصرفی نیز با انتخاب مشتری میتواند تکفاز یا سه فاز باشد. دارای بدنه استیل یا گالوانیزه بوده و از عایق حرارتی بسیار مناسبی برخوردار است. از مزایای بی نظیر دستگاه خشک کن ماهی هدایت میتوان به خشک شدن تمامی محصولات داخل کابین به صورت همزمان اشاره نمود.

ماهی خشک کن

در انواع مختلف تولید میگردد:
تونلی – کابینتی – خلا
ماهی هایی که بیشتر برای این امر مورد استفاده قرار میگیرند به شرح ذیل است :
ماهی ساردین - مومخ - لوجر - متو و ...
نصب و آموزش کار با دستگاه

ماهی خشک

کن توسط مهندسین با تجربه شرکت انجام میشود . همچنین دارا بودن 1 سال گارنتی و 10 سال خدمات پس از فروش سبب رضایت مشتریان گردیده است.جهت دریافت مشاوره و

خرید خشک کن

ماهی میتوانید با شماره های 09155154977 و 05136512561-3 تماس بگیرید و از دانش

متخصصان خبره

و با تجربه ی ما استفاده نمایید .
hint-underما و همکارانمان با هم‌آفرینیِ یک مجموعه‌ اقتصادی پویا در زمینه‌ ی تولید انواع تجهیزات صنعتی علاوه بر کسب جایگاه مناسب به عنوان تولیدکننده دستگاه های صنعتی برتر در ایران ، به حوزه‌ی صادرات نیز ورود کرده‌ایم که از آن جمله می‌توان به صادرات به بیش از 30 کشور آسیایی ، اروپایی و آفریقایی اشاره کرد. هدایت را با اتکاء به دانش و تلاش‌های جوانان ایرانی شکل دادیم و با بهره‌ مندی از روحیه‌ی کارآفرینی و با هدف پیشرفت صنعت ماشین سازی در کشور ، این کسب‌وکار را گسترش دادیم و بر پایه استراتژی توسعه در تلاشیم هر ساله بر تعداد و کیفیت دستگاههای تولیدی افزوده شود.