خشک کن هدایت
گروه صنعتی هدایت

تولید کننده برتر ماشین آلات صنعتی در ایران
طراح و سازنده مدرن ترین دستگاه های خشک کن در جهان

hedayat-logo
topic

خرید خط تولید چیپس میوه

خرید خط تولید چیپس میوه
بسیاری از افراد که در نظر دارند تا شغل جدیدی را برای خود راه اندازی نمایند با پرسش و پاسخ از اطرافیان و یا تجار و کسانی که در زمینه های تولیدی مختلف مشغول بکار هستند ، به دنبال این هستند که در زمینه ای ایجاد شغل نمایند تا از بازار کار مناسبی برخوردار بوده و آینده خوبی داشته باشد.

ما در اینجا سعی بر این داریم تا یکی از این مشاغل که چند سالی هست تا رونق خوبی در کشور یافته و افراد زیادی در این سالهای اخیر ، به سمت آن رفته اند و سبب گسترش و تحول در این بازار شده اند را به شما معرفی کنیم.
این شغل ،

خط تولید میوه خشک

می باشد. راه اندازی این خط نیز به مانند سایر تولیدی ها فراز و نشیب های خاص خود را دارا بوده و برای وارد شدن به آن بایستی تمامی جوانب را در نظر گرفت. اما فعالیت در این زمینه ویژگی های خاص خود را دارد که در ادامه به شرح تعدادی از آنها می پردازیم.
از ویژگی های اصلی این کار می توان به موجود بودن مواد اولیه ی کار در کشور به مقدار بسیار زیاد اشاره نمود، همانطور که آگاه هستید ، کشورمان از تولیدات فراوانی در زمینه محصولات کشاورزی برخوردار بوده و به دلیل عدم کارشناسی صحیح در کاشت نوع محصول ، این تولیدات به قدری زیاد است که مقدار زیادی از این محصولات سالیانه از بین می رود. برای مثال میتوان به تولیدات سیب در غرب کشور اشاره نمود . حال آنکه متوجه اصل موضوع شده اید بهتر است با سایر ویژگی های آن نیز آشنا شوید.

خرید خط تولید چیپس میوه خصوصیات خوب دیگری نیز داراست ، برای مثال ، راه اندازی این خط در حد خانگی و یا کارگاهی به حداقل نیرو نیاز دارد و شما می توانید با تعداد نفرات کم به انجام این کار بپردازید.
راه اندازی این تولیدی باتوجه هزینه ای که درنظر دارید میتواند از یک دستگاه تا چندین دستگاه متفاوت را شامل شود و اگر در شروع کار هستید میتوانید با حداقل هزینه و با خرید یک دستگاه خشکن به انجام این کار بپردازید.

اما اگر میخواهید بیشتر این کارها توسط ماشین آلات و بصورت مکانیزه انجام شود میتوانید سایر دستگاه های تشکیل دهنده این خط را نیز خریداری نمایید. حال میپرسید این دستگاه ها کدامند و هر کدام چه کاربردی دارند؟

دستگاه اسلایسر :
دستگاه های اسلایسر همانطور که از نامشان مشخص است ، کار اسلایس و برش دادن میوه ها و صیفیجات را به نحو احسن انجام می دهند . شما میتوانید این کار را بوسیله ی دست هم انجام دهید ، اما مطمئن باشید ظرافتی که اسلایسر در برش میوه ها دارد و همه ی آنها را یکدست برش می دهد را نمیتوان در برش با دست داشت! و شاید اسلایسر را به عنوان یکی از تجهیزات اصلی خط تولید میوه خشک نام میبرند.

دستگاه خشک کن:
این دستگاه اصلی ترین سیستم درون این خط تولید میباشد و برای راه اندازی این تولیدی حتما بایستی برای خرید آن اقدام کنید . شرکت های زیادی هستند که به تولید این دستگاه میپردازند ولی متاسفانه تعداد اندکی از آنها توانایی تولید یک دستگاه استاندارد را دارا هستند و اگر در انتخاب خود دقت ننمایید مطمئنا پشیمان خواهید شد.
ما در گروه صنعتی هدایت سالهاست که دستگاه های خشک کن پیشرفته تولید مینمائیم و باتوجه به اینکه تولیدات خود را مطابق استاندارد های روز دنیا تولید میکنیم ، به خریداران و مشتریان عزیز تضمین بابت بهترین عملکرد دستگاه را میدهیم. مجموعه صنعتی هدایت جز اولین و برترین صادرکنندگان ماشین آلات صنعتی به سایر کشورها نیز میباشد که این خود نشان دهنده کیفیت بالای این ماشین آلات دارد.

فروش خط تولید چیپس میوه

به کشورهای دیگر نسبت سایر ماشین های ساخت هدایت بیشتر میباشد.

دستگاه شستشوی میوه جات:
این سیستم نیز میتواند در کنار سایر ماشین آلات این خط مورد استفاده قرار گیرد و ویژگی آن هم بالابردن سرعت شستشو و هم بالاترین رفتن کیفیت شستشو می باشد. شما میتوانید بدون این ماشین هم کار شستشو را توسط یک وان انجام دهید البته با سرعت و دقت کمتر !

دستگاه چاپ و بسته بندی:
بسته بندی نیز جزی از این خط به شمار می رود اما میتوانید در شروع کار ،آن را تهیه ننمایید و بصورت دستی اقدام به بسته بندی محصولاتتان نمایید اما در صورت بالا بودن تعداد سفارشات ، نیاز به یک سیستم بسته بندی بیشتر حس میشود.
فروش خط تولید چیپس میوه به طور کامل و با همه ی تجهیزات بیشتر مورد توجه مشتریان قرار دارد و اکثر آنها علاقمند به این هستند تا خطی مکانیزه با حداقل نیرو انسانی داشته باشند.

حال در اینجا قصد داریم تا به معرفی دستگاه خشک کن با ظرفیت600 کیلو بپردازیم:
دستگاههای خشک کن در مدل های مختلفی تولید می شوند که سیستم عملکرد هر کدام از آنها متفاوت بوده و کاربرد های خاص خود را دارند ، ما در اینجا دستگاه خشک کن از نوع کابینتی را معرفی میکنیم که یکی از پرفروش ترین خشک کن ها بوده و از قیمت مناسبی نیز برخوردار است. این خط تولید چیپس میوه از ظرفیت بالایی برخوردار است و سفارشات بزرگ شما را نیز میتواند جوابگو باشد تعداد سینی های آن 120 عدد بوده و از جنس بسیار عالی و بهداشتی ساخته شده اند.
گردش هوای مناسب به دلیل استفاده های صحیح از چند فن قوی موجب آن شده که تمامی میوه های قرار گرفته درون دستگاه به سرعت وهمزمان خشک شوند. شاید بتوان گفت بزرگترین نقص در سایر سیستم های مشابه ساخته شده توسط شرکت های دیگر به همین موضوع مرتبط باشد. عدم طراحی درست موجب ناهماهنگی در خشک شدن محصولات میگردد.
پس در هنگام خرید خط

تولید چیپس میوه

به این مورد توجه بسیاری نمایید تا بعد از خرید پشیمان نشوید.
درجه حرارت و مدت زمان قرار گیری میوه ها در دستگاه به راحتی قابل تنظیم بوده و آموزش های مربوطه جهت این کار نیز به رایگان آموزش داده میشود.
حال اگر قصد خرید این خط تولید را دارید و به اطلاعات بیشتری نیز نیاز دارید همین الان میتوانید با کارشناسان هدایت تماس گرفته و مشخصات کامل دستگاه و قیمت روز آن را دریافت نمایید.
شماره های تماس 09155154977 و 05136512561 الی 3