09155154977
منو
خروج
hedayat-logo

راه اندازی کسب و کار

راه اندازی کسب و کار
شروع کسب و کار

شروع کسب و کار جدید

يكي از جالبترين عملكردهايي است که يك فرد ميتواند داشته باشد. بيش از ده ميليون نفر هر ساله کسب و کاری را آغاز ميكنند و در نتيجه بيش از سه ميليون کسب و کار کوچک هر ساله ايجاد ميشود.
کارآفريني مزاياي متعددي دارد و در نتيجه رقابت در اين حيطه نيز بسيار است. درك ابعاد اين رقابت و طرح کسب و کار دقيق و کار ميتواند منجر به

شروع کسب و کار

موفق شود. آيا عملكرد شما ازين مراحل تبعيت ميكند؟ سعي کنيد آنچه را که ديگران انجام ميدهند، بررسي کنید تا به چگونگي شروع کار پي ببريد.
هر کسب و کاری نيازمند انواع مختلف امور مالي است. يك تجارت موفق از سرمايه کافي نشات ميگيرد. در اينجا چالشهاي زيادي وجود دارد ، اما منابع زيادي نيز براي کمك شما در دسترس است.
حسابداري و امور مالي کلي
هزينه هاي شروع کار
براي هزينه هاي اوليه

راه اندازی کار جدید

خود برنامه ريزي کنيد. هر کسب و کار متفاوت است و داراي نقدينگي خاص خود است که در مراحل متفاوت توسعه مورد نياز ميشود ، بنابراين هيچ روش کلي براي ارزيابي هزينه هاي شروع وجود ندارد. بعضي کسب و کارها با يك بودجه محدود نيز مي تواند شروع شود ، در حاليكه سايرين ممكن است نيازمند سرمايه گذاري عظيم باشد. اما نكته مهم اين است که آيا شما داراي پول کافي براي شروع کار و به اصطلاح ريسك هستيد.
موفقيت هر کسب و کار رابطه نزديكي با چگونگي صحيح کنترل کردن آن امور آن دارد: در واقع

مديريت صحيح کسب و کار

موجب رشد آن ميشود.
مديريت کسب و کار را نبايد صرفا يك عمل آکادميك محسوب کرد. مديريت واقعي در بر گيرنده هدايت قوي، رفتار مثبت، دانش کسب و کار و مهارتهاي مناسب فردي است. مديرت در حقيقت هدايت افراد، تاثير گذاري بر کار و تصميم گيري تموقع و صحيح است و مهارتهاي مديريتي را به مرور زمان ميبايست کسب کرد و به بيان ديگر

کسب مهارتهاي مديريتي

در واقع همانند سپرده گذاري در بانك مي باشد
دانلود کتاب راه اندازی کسب و کار
جهت دریافت مشاوره در مورد دستگاه میوه خشک کن و راه اندازی کسب و کار جدید میتوانید با شماره های 09155154977 و 05136512561 الی 3 تماس بگیرید و از دانش متخصصان خبره و با تجربه ی ما استفاده نمایید .
hint-underما و همکارانمان با هم‌آفرینیِ یک مجموعه‌ اقتصادی پویا در زمینه‌ ی تولید انواع تجهیزات صنعتی علاوه بر کسب جایگاه مناسب به عنوان تولیدکننده دستگاه های صنعتی برتر در ایران ، به حوزه‌ی صادرات نیز ورود کرده‌ایم که از آن جمله می‌توان به صادرات به بیش از 30 کشور آسیایی ، اروپایی و آفریقایی اشاره کرد. هدایت را با اتکاء به دانش و تلاش‌های جوانان ایرانی شکل دادیم و با بهره‌ مندی از روحیه‌ی کارآفرینی و با هدف پیشرفت صنعت ماشین سازی در کشور ، این کسب‌وکار را گسترش دادیم و بر پایه استراتژی توسعه در تلاشیم هر ساله بر تعداد و کیفیت دستگاههای تولیدی افزوده شود.