محصولات :
راه اندازی کسب و کار

شروع کسب و کار جدید

يكي از جالبترين عملكردهايي است که يك فرد ميتواند داشته باشد. بيش از ده ميليون نفر هر ساله کسب و کاری را آغاز ميكنند و در نتيجه بيش از سه ميليون کسب و کار کوچک هر ساله ايجاد ميشود.
کارآفريني مزاياي متعددي دارد و در نتيجه رقابت در اين حيطه نيز بسيار است. درك ابعاد اين رقابت و طرح کسب و کار دقيق و کار ميتواند منجر به

شروع کسب و کار

موفق شود. آيا عملكرد شما ازين مراحل تبعيت ميكند؟ سعي کنيد آنچه را که ديگران انجام ميدهند، بررسي کنید تا به چگونگي شروع کار پي ببريد.
هر کسب و کاری نيازمند انواع مختلف امور مالي است. يك تجارت موفق از سرمايه کافي نشات ميگيرد. در اينجا چالشهاي زيادي وجود دارد ، اما منابع زيادي نيز براي کمك شما در دسترس است.
حسابداري و امور مالي کلي
هزينه هاي شروع کار
براي هزينه هاي اوليه

راه اندازی کار جدید

خود برنامه ريزي کنيد. هر کسب و کار متفاوت است و داراي نقدينگي خاص خود است که در مراحل متفاوت توسعه مورد نياز ميشود ، بنابراين هيچ روش کلي براي ارزيابي هزينه هاي شروع وجود ندارد. بعضي کسب و کارها با يك بودجه محدود نيز مي تواند شروع شود ، در حاليكه سايرين ممكن است نيازمند سرمايه گذاري عظيم باشد. اما نكته مهم اين است که آيا شما داراي پول کافي براي شروع کار و به اصطلاح ريسك هستيد.
موفقيت هر کسب و کار رابطه نزديكي با چگونگي صحيح کنترل کردن آن امور آن دارد: در واقع

مديريت صحيح کسب و کار

موجب رشد آن ميشود.
مديريت کسب و کار را نبايد صرفا يك عمل آکادميك محسوب کرد. مديريت واقعي در بر گيرنده هدايت قوي، رفتار مثبت، دانش کسب و کار و مهارتهاي مناسب فردي است. مديرت در حقيقت هدايت افراد، تاثير گذاري بر کار و تصميم گيري تموقع و صحيح است و مهارتهاي مديريتي را به مرور زمان ميبايست کسب کرد و به بيان ديگر

کسب مهارتهاي مديريتي

در واقع همانند سپرده گذاري در بانك مي باشد
دانلود کتاب راه اندازی کسب و کار
جهت دریافت مشاوره در مورد دستگاه میوه خشک کن و راه اندازی کسب و کار جدید میتوانید با شماره های 09155154977 و 05136512561-3 تماس بگیرید و از دانش متخصصان خبره و با تجربه ی ما استفاده نمایید .
دستگاه خشک کن میوه خشک کن میوه دستگاه آسیاب
میوه خشک کن جداساز ساقه از برگ دستگاه میوه خشک کن
www.hedayatco.com ما و همکارانمان در گروه صنعتی هدایت با هم‌آفرینیِ یک مجموعه‌ اقتصادی پویا در زمینه‌ ی تولید انواع ماشین آلات صنعتی علاوه بر کسب جایگاه مناسب در ایران ، در سال‌های اخیر، به حوزه‌ی صادرات نیز ورود کرده‌ایم که از آن جمله می‌توان به صادرات به بیش از 30 کشور آسیایی ، اروپایی و آفریقایی اشاره کرد. گروه هدایت را با اتکاء به دانش و تلاش‌های جوانان ایرانی شکل دادیم و با بهره‌ مندی از روحیه‌ی کارآفرینی و با هدف پیشرفت صنعت ماشین سازی در کشور ، این کسب‌وکار را گسترش دادیم و بر پایه استراتژی توسعه در تلاشیم هر ساله بر تعداد و کیفیت دستگاههای تولیدی افزوده شود.
اخبار هدایت
مقالات هدایت
پذیرش انواع سفارشات ساخت خطوط تولید مواد غذایی فراوری شده
طراحی آسیاب ادویه جات با قدرت عالی
ساخت انواع ماشین آلات مطابق با استاندارد های جهانی
تولید خط تولید میوه خشک و انواع دمنوش های گیاهی