search
tell 09155154977
انقلاب صنعتی 4

با ورود جهان به مرحله جدید صنعتی که صنعت 4 است ، تولید هوشمند و ماشین آلات هوشمند بسیار مهم و حیاتی شده اند.
بنابراین چگونه صنعت تولید ماشین کشورمان می تواند با زمینه های نوظهور نوآوری ترکیب شود؟ چگونه می توان کارخانه هایی که از شیوه های سنتی تولید استفاده می کنند با صنعت 4.0 همراه شوند و خود را وارد عصر جدید تولید کنند؟
در مرحله اول ، باید بپرسیم ، " انقلاب صنعتی 4 " چیست؟ و صنعت ماشین سازی هوشمند چیست؟
به طور خلاصه ، این روش تولید و صنعت است که از IoT ، اینترنت و سیستم های فیزیکی سایبری استفاده می کند. این به معنی ماشین آلات ، زیرساخت ها ، تجهیزات و فناوری است که از طریق شبکه به صورت مستقل به هم متصل می شوند و ارتباط برقرار می کنند. در حال حاضر می توانیم ببینیم که محصولات متصل هوشمند چگونه رقابت را تغییر می دهند.
در عصر کارخانه هوشمند مقادیر زیادی داده ایجاد می شود ، از محاسبات ابری استفاده شده و از محاسبات شناختی نیز استفاده می شود. انسان ها و ماشین ها در زمان واقعی با یکدیگر در میان سیستم عامل ها ارتباط برقرار می کنند. با گسترش و پیشرفت این سیستمها ، شاهد استفاده بیشتر و بیشتر از فناوری هوش مصنوعی در این حوزه خواهیم بود.
به زودی ماشین آلات هوشمند قادر به حل مشکل ، عیب یابی ، برنامه ریزی و تولید با سرعت و کارایی خواهند بود که از انسان فراتر می رود.

صنعت 4

ایران و صنعت 4 :
این برای تولید کنندگان ماشین های هوشمند مستقر در ایران چه معنی دارد؟ ایران یک کشوری میباشد که پتانسیل بالایی در زمینه ساخت و راه اندازی ماشین آلات هوشمند دارد و مطمئناً شاهد تأثیرات این روش جدید خواهیم بود. برای سازندگان مهم است که از این انقلاب نوظهور عقب نمانند .
هرچه کارخانه هوشمند همه گیر تر می شود ، نقشی که انسان ها در تولید بازی می کنند نیز تغییر خواهد کرد ، زیرا کارخانه هوشمند به نیروی انسانی کمتری نیاز دارند. با گذشت زمان ، هوش مصنوعی از هوش انسانی فراتر می رود.
در این فاز جدید صنعتی سازی صنعت 4 چیزی کمتر از یک انقلاب نیست. در حقیقت ، اغلب "انقلاب صنعتی چهارم" خوانده می شود.
بدون شک ماشین آلات هوشمند و تولید هوشمند باعث تغییر ماهیت صنعت برای کل جهان می شوند. توانایی کارگران سنتی برای سازگاری ، ادغام و نوآوری منجر به بقای آنها در این مرحله جدید صنعتی شدن خواهد شد.

بر چسب ها :

ماشین سازی هوشمند

-

ماشین آلات هوشمند

-
صنعت ماشین سازی

عناوین خبرها

تولید ماشین آلات صنعتی صنعت ماشین آلات ژاپن ثبات سیگنال مایکروویو خطوط فرآوری مواد غذایی مبدل حرارتی صنعتی توسعه هوش مصنوعی حافظه پیشرفته از مواد پیشرفته تأثیر طبیعت بر طراحی ترانزیستورهای نوری کامپیوتر کوانتومی خودرو های سریع در جهان خواندن ذهن توسط کامپیوتر نوع جدیدی از نور بزرگتر شدن زمین زندگی در مریخ ابررسانایی توریم انجام محاسبات توسط امواج مغناطیسی لوازم جانبی عکاسی جایگزینی عینک ها با گوشی های هوشمند روش جدید برای اندازه گیری گرانش ابررسانایی توریم حذف نویز پس زمینه در گپ های ویدیویی بهترین ویژگی های پنهان آیفون و آیپد تولید پلیمرهای قابل تجزیه شبکه بی سیم 5G ساخت برگ مصنوعی تولید کننده کربن خنثی هوش مصنوعی و آینده انسانها کشف ماده جدید جذب کننده دی اکسید کربن ساخت مغز سیلیکون فناوری نوین کشاورزی جایگزین مناسب برای تهویه هوا کار در عصر هوش مصنوعی سیستم ذخیره سازی و بازیابی خودکار استفاده از اتوماسیون انبار انقلاب صنعتی 4 آغاز فروش Galaxy Fold نگهداری صحیح ماشین آلات صنعتی نمایشگر micro led سونی بهترین سیستم امنیتی خانگی طراحی کرم رباتیک برای کنترل سکته‌های مغزی
ما و همکارانمان با هم‌آفرینیِ یک مجموعه‌ اقتصادی پویا در زمینه‌ ی تولید انواع تجهیزات صنعتی علاوه بر کسب جایگاه مناسب به عنوان تولیدکننده دستگاه های صنعتی برتر در ایران ، به حوزه‌ی صادرات نیز ورود کرده‌ایم که از آن جمله می‌توان به صادرات به بیش از 30 کشور آسیایی ، اروپایی و آفریقایی اشاره کرد. هدایت را با اتکاء به دانش و تلاش‌های جوانان ایرانی شکل دادیم و با بهره‌ مندی از روحیه‌ی کارآفرینی و با هدف پیشرفت صنعت ماشین سازی در کشور ، این کسب‌وکار را گسترش دادیم و بر پایه استراتژی توسعه در تلاشیم هر ساله بر تعداد و کیفیت دستگاههای تولیدی افزوده شود.
اخبار
  • تولید دستگاه پاستوریزاسیون جهت خط رب و خیارشور
  • طراحی جدیدترین تجهیزات شستشوی انواع تره بار توسط ماشین سازی هدایت
  • باز طراحی دستگاه سورتینگ به جدیدترین سیستم ها
  • عرضه دستگاه مناسب برای خشک نمودن گوشت مرغ و ماهی
  • آموزش و مراحل خشک کردن میوه در مقالات قرار گرفت
مقاله