search
tell 09155154977
خطوط فرآوری مواد غذایی

فرآوری مواد غذایی کار آسانی نیست ، در اینجا چند دستگاه وجود دارد که این کار را آسان تر می کنند.
آیا تا به حال فکر کرده اید که چگونه فرآوری مواد غذایی انجام میشود ؟ احتمالاً می دانید که غذاهای موجود در قفسه های بازار توسط افرادی با دستهای خالی تهیه نمی شود.
غذایی که در بازارها می بینیم چگونه ساخته می شود؟ چگونه آنها شکلات مورد علاقه ما ، کیکی را که همیشه می خریم یا بستنی که برای همیشه می خوریم آماده می کنند؟
در اینجا به چند شگفتی از پردازش که نحوه تهیه غذاها را به شما نشان می دهد میپردازیم.
1. تجهیزات تهیه کیک
بدون شک تعجب می کنید که کیک مورد علاقه شما در بازار چگونه تهیه می شود که هر بار یکسان است. خب ، جای تعجب نیست. با استفاده از این تجهیزات تکمیل کیک ، به راحتی می توانید همان کیک خوشمزه را در تمام مدت یکسان ایجاد کنید. بله ، ساختن همین کیک بدون اشتباه اگر توسط انسان ساخته شود دشوار است.
2. دستگاه ساخت انواع کالباس
با استفاده از این دستگاه تهیه کالباس پخته شده یا خشک بسیار ساده تر است. آنها به فرایندی طولانی نیاز دارند تا به شکلی که با آن آشنا شده اید درآیند اما با استفاده از این دستگاه آسان تر می شود و زمان کمتری نیز می یابد.

چگونه فرآوری مواد غذایی انجام میشود

3. تخم مرغ شکن
باید با هیاهوی تخم مرغ و جدا کردن زرده از سفیده ها آشنا باشید. و شاید تعجب کنید که چگونه آنها این کار را در کارخانه های بزرگ انجام می دهند. آیا گروهی از مردم گرد هم می آیند و در حالی که برخی از آنها تخم مرغ می شکنند ، بقیه آنها زرده ها و سفیده ها را جدا می کنند.
خوب ، نه واقعاً بیشتر به لطف این نوع ماشین ها انجام این کار بسیار ساده تر است. این دستگاه می تواند 25600 تخم در ساعت بشویید ، ضد عفونی کند و بشکند . دیوانه است ، مگه نه؟
4. دستگاه پوشش دهی و خنک کننده شکلات
شکلات محبوب ترین دسر بسیاری از مردم جهان است. در واقع تهیه شکلات با این دستگاه بسیار ساده است.در واقع شکلات توسط این ماشین آلات در یک کارخانه ساخته می شود. دستگاه دوست شماست و باید از شکلاتی که برای شما ایجاد می کند ، سپاسگزار باشیم.

بر چسب ها :

نحوه تهیه غذاها

-

فرآوری مواد

-
تجهیزات

عناوین خبرها

تولید ماشین آلات صنعتی صنعت ماشین آلات ژاپن ثبات سیگنال مایکروویو خطوط فرآوری مواد غذایی مبدل حرارتی صنعتی توسعه هوش مصنوعی حافظه پیشرفته از مواد پیشرفته تأثیر طبیعت بر طراحی ترانزیستورهای نوری کامپیوتر کوانتومی خودرو های سریع در جهان خواندن ذهن توسط کامپیوتر نوع جدیدی از نور بزرگتر شدن زمین زندگی در مریخ ابررسانایی توریم انجام محاسبات توسط امواج مغناطیسی لوازم جانبی عکاسی جایگزینی عینک ها با گوشی های هوشمند روش جدید برای اندازه گیری گرانش ابررسانایی توریم حذف نویز پس زمینه در گپ های ویدیویی بهترین ویژگی های پنهان آیفون و آیپد تولید پلیمرهای قابل تجزیه شبکه بی سیم 5G ساخت برگ مصنوعی تولید کننده کربن خنثی هوش مصنوعی و آینده انسانها کشف ماده جدید جذب کننده دی اکسید کربن ساخت مغز سیلیکون فناوری نوین کشاورزی جایگزین مناسب برای تهویه هوا کار در عصر هوش مصنوعی سیستم ذخیره سازی و بازیابی خودکار استفاده از اتوماسیون انبار انقلاب صنعتی 4 آغاز فروش Galaxy Fold نگهداری صحیح ماشین آلات صنعتی نمایشگر micro led سونی بهترین سیستم امنیتی خانگی طراحی کرم رباتیک برای کنترل سکته‌های مغزی
ما و همکارانمان با هم‌آفرینیِ یک مجموعه‌ اقتصادی پویا در زمینه‌ ی تولید انواع تجهیزات صنعتی علاوه بر کسب جایگاه مناسب به عنوان تولیدکننده دستگاه های صنعتی برتر در ایران ، به حوزه‌ی صادرات نیز ورود کرده‌ایم که از آن جمله می‌توان به صادرات به بیش از 30 کشور آسیایی ، اروپایی و آفریقایی اشاره کرد. هدایت را با اتکاء به دانش و تلاش‌های جوانان ایرانی شکل دادیم و با بهره‌ مندی از روحیه‌ی کارآفرینی و با هدف پیشرفت صنعت ماشین سازی در کشور ، این کسب‌وکار را گسترش دادیم و بر پایه استراتژی توسعه در تلاشیم هر ساله بر تعداد و کیفیت دستگاههای تولیدی افزوده شود.
اخبار
  • تولید دستگاه پاستوریزاسیون جهت خط رب و خیارشور
  • طراحی جدیدترین تجهیزات شستشوی انواع تره بار توسط ماشین سازی هدایت
  • باز طراحی دستگاه سورتینگ به جدیدترین سیستم ها
  • عرضه دستگاه مناسب برای خشک نمودن گوشت مرغ و ماهی
  • آموزش و مراحل خشک کردن میوه در مقالات قرار گرفت
مقاله