خشک کن هدایت
گروه صنعتی هدایت

تولید کننده برتر ماشین آلات صنعتی در ایران
طراح و سازنده مدرن ترین دستگاه های خشک کن در جهان

hedayat-logo

عناوین خبرها

تولید ماشین آلات صنعتی صنعت ماشین آلات ژاپن ثبات سیگنال مایکروویو خطوط فرآوری مواد غذایی مبدل حرارتی صنعتی توسعه هوش مصنوعی حافظه پیشرفته از مواد پیشرفته تأثیر طبیعت بر طراحی ترانزیستورهای نوری کامپیوتر کوانتومی خودرو های سریع در جهان خواندن ذهن توسط کامپیوتر نوع جدیدی از نور بزرگتر شدن زمین زندگی در مریخ انجام محاسبات توسط امواج مغناطیسی لوازم جانبی عکاسی جایگزینی عینک ها با گوشی های هوشمند روش جدید برای اندازه گیری گرانش ابررسانایی توریم حذف نویز پس زمینه در گپ های ویدیویی بهترین ویژگی های پنهان آیفون و آیپد تولید پلیمرهای قابل تجزیه شبکه بی سیم 5G ساخت برگ مصنوعی تولید کننده کربن خنثی هوش مصنوعی و آینده انسانها کشف ماده جدید جذب کننده دی اکسید کربن ساخت مغز سیلیکون فناوری نوین کشاورزی جایگزین مناسب برای تهویه هوا کار در عصر هوش مصنوعی سیستم ذخیره سازی و بازیابی خودکار استفاده از اتوماسیون انبار انقلاب صنعتی 4 آغاز فروش Galaxy Fold نگهداری صحیح ماشین آلات صنعتی نمایشگر micro led سونی بهترین سیستم امنیتی خانگی طراحی کرم رباتیک برای کنترل سکته‌های مغزی

مبدل حرارتی صنعتی

نگاهی به انواع مختلف مبدل حرارتی صنعتی
تبادلات گرمایشی صنعتی یکی از مؤلفه های مهم در بیشتر صنایع است. آنها در تنظیمات مختلفی استفاده می شوند و بیشتر آنها به روشی مشابه کار می کنند. آنها برای گرم کردن مواد و مایعات استفاده میشوند و می توانند به عنوان بخشی از سیستم گرمایش نصب شوند. در زیر ، ما به برخی از گزینه های موجود نگاه خواهیم کرد.

بخاریهای مکش
بخاریهای مکش شامل یک بسته نرم افزاری لوله ای هستند که درون یک پوسته نصب شده اند. پوسته از یک طرف بسته شده و از طرف دیگر باز است. آنها از انواع مایعات حرارتی به عنوان واسطه انتقال حرارت استفاده می کنند. برخی از این مایعات حرارتی شامل بخار و روغن داغ است. رسانه انتقال گرما انواع مواد مختلف آنها را از طریق یک مبدل حرارتی عبور می دهند.
بخاریهای مکش تمام مواد را در یک مخزن ذخیره نمی کنند. در عوض ، آنها فقط موادی را که از درون آنها جریان می یابد ، گرم می کنند. آنها گزینه های خوبی برای صنایع و شرکت هایی هستند که از جریان مخزن و از طریق مبدل نیاز به گرم کردن مواد دارند.

بخاری های Bayonet
بخاری های Bayonet برای ساخت داخل مخازن ذخیره سازی ساخته شده اند. بخاری های Bayonet دارای چندین لوله کویل دار هستند که با مایعات داخل مخزن ذخیره در تماس هستند. آنها با انواع دیگر مبدل های حرارتی متفاوت هستند زیرا می توانند به جای موادی که از طریق آنها یا بیش از آنها جریان دارد ، تمام مواد موجود در مخزن ذخیره سازی را گرم کنند.
بخاری های Bayonet در صنعتهایی که به مبدل حرارتی نیاز دارند ، قادر به گرم کردن مقادیر زیادی از مواد هستند.

مبدلهای حرارتی پوسته و لوله
مبدلهای حرارتی پوسته و لوله کاربردهای زیادی دارند زیرا می توان از آنها برای گرم کردن طیف گسترده ای از مواد از جمله مایعات مبتنی بر آب و آسفالت استفاده کرد. آنها برای گرم کردن این مواد از بخار یا روغن داغ استفاده می کنند.
آنها دارای مبدل های لوله ای هستند و همانند بخاری های مکش با یک تفاوت کلیدی ساخته می شوند. به جای قرار گرفتن در داخل مخزن ذخیره سازی ، جایی که آنها مستقیماً با مواد گرم شده در تماس هستند ، آنها در خارج از مخزن ذخیره قرار می گیرند. این مبدل های حرارتی در جایی مناسب هستند که یک شرکت به یک مبدل حرارتی نیاز داشته باشد که فضای زیادی را در آن جای نگیرد و در آنجا فقط به مواد موجود در مبدل گرم شده نیاز داشته باشد.

انتخاب مبدل حرارتی صنعتی مناسب

در انتخاب مبدل حرارتی صنعتی مناسب به چه نکاتی توجه نماییم
مبدل حرارتی صنعتی سرمایه گذاری گسترده ای است. به همین دلیل بسیار مهم است که تحقیقات خود را قبل از انتخاب یکی انجام دهید. با انجام این کار ، مبدل حرارتی را دریافت خواهید کرد که نه تنها برای صنعت شما مناسب است بلکه همچنین به شما امکان می دهد بهترین سرمایه گذاری را به دست بیاورید .

هنوز انتخاب یک مبدل حرارتی دشوار است؟
اگر هنوز تصمیم گیری در مورد مبدل حرارتی که مناسب شرکت شما باشد ، دشوار است ، با مهندسین هدایت صحبت کنید . آنها طیف گسترده ای از تجهیزات صنعتی را تولید می کنند و یک تیم اختصاصی برای کمک به شما دارند. به همین دلیل ، آنها در بهترین مکان قرار دارند تا به شما در انتخاب مناسب کمک کنند.

در هنگام انتخاب مبدل حرارتی صنعتی گزینه های مختلفی وجود دارد. با در نظر گرفتن نوع ماده مورد نظر برای گرم کردن ، فضای موجود و گزینه ای که به شما بهترین بازده سرمایه گذاری را می دهد اطمینان حاصل کنید که یک مورد مناسب را بدست می آورید.

بر چسب ها :

مبدل های لوله ای

-

بخاریهای مکش

-
تبادلات گرمایشی صنعتی