عناوین خبرها ساخت مغز سیلیکون فناوری نوین کشاورزی جایگزین مناسب برای تهویه هوا کار در عصر هوش مصنوعی سیستم ذخیره سازی و بازیابی خودکار استفاده از اتوماسیون انبار انقلاب صنعتی 4 آغاز فروش Galaxy Fold نگهداری صحیح ماشین آلات صنعتی نمایشگر micro led سونی بهترین سیستم امنیتی خانگی طراحی کرم رباتیک برای کنترل سکته‌های مغزی
طراحی کرم رباتیک برای کنترل سکته‌های مغزی

تعدادی از دانشمندان توانستند با طراحی کرم رباتیک که همانند یک تکه نخ بوده و میتواند با کنترل مغناطیسی در رگ‌های مغز انسان به حرکت درآید.
با توجه به بررسی های آنها به این نتیجه رسیده اند که میتوان از این کرم رباتیک برای تمیز کردن و پاکسازی انسدادها و گرفتگی‌های مغز که سبب ایجاد سکته و انواع نارسایی‌های مغزی می‌شود استفاده نمود.

طراحی کرم رباتیک

از دلیل های اصلی مرگ در دنیا سکته مغزی است. که دلیل عمده آن انسدادها و گرفتگی‌های رگ‌ها میباشد که در صورتیکه در 90 دقیقه‌ی ابتدایی بتوان مشکل را برطرف نمود کمک شایانی به شخص بیمار شده است.
این فرایند بیار سخت و پیچیده بوده و بایستی توسط دکتران و متخصصین و با هدایت یک سیم کرم مانند از درون رگهای مغز به برطرف کردن انسداد رگ پرداخت. و در صورت اشتباه توسط جراحان موجب مرگ شخص خواهند شد
و همین طور خود جراحان در طی این فرایند در معرض اشعه فلوروسکوپی قرار دارند. روند و سیر تکمیلی این پروژه همچنان ادامه دارد. مهندسان با استفاده از دانش و تخصص در زمینه هیدروژل های زیست سازگار و استفاده از آهنربا برای دستکاری ماشینهای ساده، کرم رباتیک طراحی کرده اند.

بر چسب ها :

رباتیک

-

ساخت کرم رباتیک

-
ربات برای کنترل سکته مغزی
گالری تصاویر
دستگاه خشک کن میوه خشک کن میوه دستگاه آسیاب
میوه خشک کن جداساز ساقه از برگ دستگاه میوه خشک کن
www.hedayatco.com ما و همکارانمان در گروه صنعتی هدایت با هم‌آفرینیِ یک مجموعه‌ اقتصادی پویا در زمینه‌ ی تولید انواع ماشین آلات صنعتی علاوه بر کسب جایگاه مناسب در ایران ، در سال‌های اخیر، به حوزه‌ی صادرات نیز ورود کرده‌ایم که از آن جمله می‌توان به صادرات به بیش از 30 کشور آسیایی ، اروپایی و آفریقایی اشاره کرد. گروه هدایت را با اتکاء به دانش و تلاش‌های جوانان ایرانی شکل دادیم و با بهره‌ مندی از روحیه‌ی کارآفرینی و با هدف پیشرفت صنعت ماشین سازی در کشور ، این کسب‌وکار را گسترش دادیم و بر پایه استراتژی توسعه در تلاشیم هر ساله بر تعداد و کیفیت دستگاههای تولیدی افزوده شود.
اخبار هدایت
مقالات هدایت
ساخت پروژه های عظیم تولیدی با رعایت استانداردهای بین المللی
طراحی خشک کن میوه صنعتی با ظرفیت ۳۰۰۰ کیلوگرم
طراحی دستگاه آسیاب صنعتی با ظرفیت ۱ تن در ساعت
جدیدترین اخبار علم و صنعت را با ما دنبال کنید