search
tell 09155154977
شروع تجارت میوه خشک
با رونق صنعت تنقلات ، شروع تجارت میوه خشک و خشکبار می تواند یک سرمایه گذاری سودآور باشد. با داشتن ابزار و دانش صحیح ، می توانید با پول نسبتاً کمی تجارت در خانه و یا کارگاه های کوچک و بزرگ راه اندازی کنید. اول ، مهم است که تحقیقات خود را انجام داده و بفهمید که دقیقا چه میخواهید . شروع یک

تجارت میوه خشک

و خشکبارنیاز به یک برنامه تجاری مناسب ، درک کاملی از قوانین و مقررات مربوط به مواد غذایی و تنظیم مناسب تولیدیتان دارد.

یک برنامه تجاری بنویسید
هر کسب و کاری به یک برنامه تجاری نیاز دارد و یک تجارت میوه خشک نیز از این قاعده مستثنی نیست. برنامه کسب و کار شما باید همه موارد لازم برای موفقیت شما را پوشش دهد. نوشتن یک برنامه تجاری نیاز به تحقیقات زیادی دارد. شما باید به بازار محلی خود توجه کنید و بدانید رقبای شما چه کسانی خواهند بود. شما باید به وضوح تعریف کنید که چرا محصول شما بی نظیر است و چگونه می توانید آن را بفروشید. علاوه بر این ، شما باید استراتژی های عملیاتی و بازاریابی و همچنین مالی خود را بیان کنید. برای شروع شغل خود چقدر پول نیاز خواهید داشت؟ چه مدت طول می کشد تا شما کار خود را استارت بزنید؟ بسته بندی و بازاریابی را چگونه اداره می کنید؟ اینها فقط چند سؤالی است که باید برنامه کاری شما پاسخ دهد.

قوانین را بدانید
قوانین مربوط به محصولات غذایی توسط وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو تنظیم می شوند شما بایستی به قوانین مربوط به این سازمان تسلط داشته باشید . قوانین تجارت مشاغل خانگی را در منطقه خود جستجو کنید. گاهی اینها با توجه به استان و شهر متفاوت است. علاوه بر این ، بسته به اینکه آیا شما محصولات خود را بصورت آنلاین و یا به فروشندگان محلی می فروشید ، ممکن است قوانین مختلفی اعمال شود. اطمینان حاصل کنید که تمام قوانین مربوط به مواد غذایی را دنبال میکنید ، مجوزها و مجوزهای لازم را بگیرید.

به طور قانونی شغل خود را تنظیم کنید
هنگامی که مشغول به کار تجارت تولید میوه خشک و خشکبار هستید ، مهم است که تجارت خود را به صورت قانونی تنظیم کنید. مشاغل كوچك در منازل میتوانند مجوز مشاغل خانگی را دریافت کنید . همچنین شما میتوانید انواع شرکت را به ثبت برسانید اعم از : سهامی خاص ، سهامی عام ، مسئولیت محدود و ... با وکیل و حسابدار خود صحبت کنید تا تصمیم بگیرید بهترین گزینه برای تجارت خاص شما کدام است.
محل تولیدی مناسب را برگزینید
بسته به قوانین محلی در مورد تولید مواد غذایی ، ممکن است شما بتوانید از آشپزخانه منزل خود برای شروع

کسب و کار میوه خشک

و خشکبار خود استفاده کنید. با این حال ، برخی از قوانین تنظیم مواد غذایی مستلزم استفاده یا ایجاد آشپزخانه تجاری است. قوانین غذایی خود را با دقت بخوانید و گزینه هایی که در مورد محل تولیدی است را بررسی کنید. می توانید از یک مکان کوچک شروع کرده و سپس فضای تولیدی خود را بزرگتر کنید.

فروش محصولات
پس از فهمیدن جزئیات چگونگی برنامه ریزی برای درآمدزایی ، می توانید تجارت خود را راه‌اندازی کنید ، تولید

میوه خشک

خود را شروع کنید ، استراتژی بازاریابی خود را پیاده سازی کنید و محصول خود را بفروشید. مشاغل محلی را که مایل به فروش تنقلات شما هستند ، شناسایی کنید. یا سعی کنید در فروشگاه ها و بازارها مشتریان خود را بیابید. شما همچنین باید فروش محصولات خود را بصورت آنلاین در نظر بگیرید. با این حال ، از قوانین مختلف برای فروش آنلاین محصولات غذایی آگاه باشید .
جهت دریافت مشاوره در مورد

دستگاه میوه خشک کن

و راه اندازی کسب و کار میوه خشک میتوانید با شماره های 09155154977 و 05136512561-3 تماس بگیرید و از دانش متخصصان خبره و با تجربه ی ما استفاده نمایید .
ما و همکارانمان با هم‌آفرینیِ یک مجموعه‌ اقتصادی پویا در زمینه‌ ی تولید انواع تجهیزات صنعتی علاوه بر کسب جایگاه مناسب به عنوان تولیدکننده دستگاه های صنعتی برتر در ایران ، به حوزه‌ی صادرات نیز ورود کرده‌ایم که از آن جمله می‌توان به صادرات به بیش از 30 کشور آسیایی ، اروپایی و آفریقایی اشاره کرد. هدایت را با اتکاء به دانش و تلاش‌های جوانان ایرانی شکل دادیم و با بهره‌ مندی از روحیه‌ی کارآفرینی و با هدف پیشرفت صنعت ماشین سازی در کشور ، این کسب‌وکار را گسترش دادیم و بر پایه استراتژی توسعه در تلاشیم هر ساله بر تعداد و کیفیت دستگاههای تولیدی افزوده شود.
اخبار
  • تولید دستگاه پاستوریزاسیون جهت خط رب و خیارشور
  • طراحی جدیدترین تجهیزات شستشوی انواع تره بار توسط ماشین سازی هدایت
  • باز طراحی دستگاه سورتینگ به جدیدترین سیستم ها
  • عرضه دستگاه مناسب برای خشک نمودن گوشت مرغ و ماهی
  • آموزش و مراحل خشک کردن میوه در مقالات قرار گرفت
مقاله